Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennél, ha nem bírnád...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél, ha nem bírnád kimondani a jövendőbeli párod nevét?

Figyelt kérdés

Fura kérdésnek hangozhat, és nem is helyes a leírás, hiszen még csak randizni fogunk.

Viszont a nevével gondban vagyok. Nagyon szokatlan neve van, még sosem hallottam, plusz a vezetékneve is elég ritka, összességében nem mondanám meg róla, hogy magyar, ha nem tudnám:D

Ilyen 'Dzsesszika féle' név, csak fiú változatban, egyáltalán nem áll rá a szám:D

Nyilván ez nem kizáró ok, de mennyire lenne tapintatlan, ha pl nem igazán mondanám a nevét?

Ha lesz valami, később, akkor gondolom úgyis rá fog ragadni valami becenév, de addig is, kerülném a nevével való megszólítást, emiatt bunkónak tartanátok?


2016. júl. 29. 21:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Meg lehet tudni a kereszt nevét? :D

Kérdezd meg hogy mi a bece neve.? Hogy - hogyan becézik.?

2016. júl. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha kedvesen tálalod, akkor ez egy unalmas vasárnap délután lesz neki, hogy meg kell tanítania kiejteni a nevét. c: Szerintem nyugodtan kérd meg, de csak szépen, nehogy gúnyolásnak vegye, de szinte biztos, hogy nem te leszel az első aki megkérdezi, nyugi. :)
2016. júl. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én most a helyedben leülnék és mondogatnám a nevét, akármennyire is nehéz.
2016. júl. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is ritka nevem van. A barátaim ki tudják mondani, a tanáraim viszont már nem. Larion-nak hívnak, viszont aki nem tudja, az mindig Lárion-nak mondja. De volt már Lárien, Larien, Lórien, egyszóval minden..

Szerintem ebben nincsen semmi ciki sem, magáról is tudja biztosan, hogy nehéz kiejteni, leírni.

2016. júl. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Találj ki valami olyan dolgot amivel segíthetsz magadnak megtanulni.Ha van valami kedvenc kis szimbólumod vagy akármi ami neked kedves, játszadozz el vele a nevét belekeverve és hátha segít.Ez olyan mint a tanulásmódszertan :"D

De ha esetleg nem sikerülne, nem bunkóság :)

2016. júl. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
menj el logopédushoz
2016. júl. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy nem világosan írtam, kiejteni ki tudom (igaz, rá kellett kérdezem, hogy hogyan kell helyesen, de nem vette sértésnek), csak valahogy olyan idegen, nem tudnám hangosan úgy szólítani:D

Minden barátja kb más néven szólítja, így majd csak mi is kitalálunk valamit.:)

2016. júl. 29. 22:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!