Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudom elmagyarázni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudom elmagyarázni barátnőmnek hogy nyolc osztállyal nem viszi semmire?

Figyelt kérdés
Egyszer mar mondtam neki de nem hiszem hogy fel fogta es hat biztos akarok benne lenni hogy a jövőben boldogul majd ha netalántán elveszítem őt
2016. júl. 29. 22:12
 1/7 anonim ***** válasza:
71%
"moreee, eriggy tanúni, mert sose lesz elég dellád!"
2016. júl. 29. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az ijen idiota valaszokat mellőzzük ;)
2016. júl. 29. 22:22
 3/7 anonim ***** válasza:
72%
pedig még lett volna 2-3 ütős... :(
2016. júl. 29. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
73%

Vidd el szépen sétálni ,és mutasd be neki a bőszen szemetet szedő közmunkásokat , a kukásokat , szegény hajléktalan embereket.


Vagy elemezzétek az alábbi képet! :D


[link]

2016. júl. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
70%

Ismerősömnek csak 8 általánosa van és 600ezer Ft-ot keres.

Még hogy 8 általánossal nem lehet vinni semmire...

2016. júl. 29. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
50%
5-ös! Az milyen munka? :O
2016. júl. 29. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
75%

Csinál egy okj-t jól fizető hiányszakmához, azt csá! Innen már nyitva a lehetőség mindenhova!


Középsulit is elvégzi éjszakain, később csinálhat ugyanúgy érettségit + nyelvvizsga, közben jobban tájékozódhat a munka világáról, jobban fogja tudni, hogy mit szeretne csinálni, mint aki mindig csak iskolapadot koptat... 25-26 éves korára lehet egy jó diplomája, ha akar, és szüksége van rá munkához :)

Lehet így is csinálni, semm baj, SŐT, a hiányszakmánál nyugodtan meg is ragadhat, és csak ahhoz kapcsolódóan végezne el továbbképzéseket, simán átlag felett lehet keresni velük! :)

2016. júl. 30. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!