Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy tudnám elmagyarázni a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tothrichard kérdése:

Hogy tudnám elmagyarázni a hugomnak hogy nemjó hogy egyfolytába velünk van? Többi lent.

Figyelt kérdés

Először is sziasztok! Az lenne a problémám hogy barátnőmmel 3 ève vagyunk együtt és amikor átjön és általában kettesben szeretnénk lenni akkor bejön a hugom és velünk van(hétvégen ő kelt kb és este megy ki) ha rászólok hogy menjen ki természetesen megy a durci meg az árulkodás.Ez hogy nem tudunk normálisam kettesben lenni ez zavar engem is meg barátnőmet is.Szóltam anyuéknak nekik az volt a válaszuk hogy a hugom nem tud mit csinálni ezert van velünk.Valakinek valami ötlete hogy lehetne megoldani ezt az egészet?

Előre is köszi a válaszokat!



2015. máj. 27. 16:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Keress neki valami programot.

Barátai, barátnői nincsenek, akikkel tudna lenni?

2015. máj. 27. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nekem is volt hasonló problémánk mi azt csináltuk hogy beraktuk 1 másik szobába mesét nézni vagy játszani és magunkra zártuk a szoba ajtót ! de nem írtad hogy hány éves a hug
2015. máj. 27. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
10 éves.Barátnői nem nagyon vannak mert elégge főnökösködő típus.
2015. máj. 28. 07:36
 4/4 anonim válasza:
Küld ki nyugodtan, szépen, és ajtó bezár. Durcizik? Na és, majd kienged. Inkább mint rajtatok főnökösködjön. 10 évesen már nem olyan kicsi, hogy ne érte.
2015. máj. 28. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!