Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok sracok egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok sracok egy olyan lanyrol aki nem tud helyesen irni? Titeket nagyon zavar?

Figyelt kérdés
szoval rolam lene szo, mindenki beszol a helyesirasom miat, pedig en torekszem, egyszeruen nem megy, es ez az egesz iras dolog, a fogalmazas...haat szoval szerintetek ez gaaz?? vagy attol meg tudnatok egy lanyal normalisan beszelgetni azt leszamitva h nem ir helyesen?
2016. júl. 31. 23:25
1 2 3
 1/24 anonim válasza:
100%
A dugáshoz nem kell tudnod írni :)
2016. júl. 31. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
itt nem dugasra gondoltam hanem pl komojabb kapcsolatra :)
2016. júl. 31. 23:29
 3/24 anonim válasza:
100%
Engem kiábrándít. Szerintem az a minimum, ha valaki normálisan ír/olvas/beszél. Mindenki vét olykor-olykor hibákat.. de azért na.. :D 23f
2016. júl. 31. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Diszlexiás vagy? Ha igen, akkor túltenném magam rajta, de egyébként nagyon zavarna , ha képes lenne rá, csak nem akar.
2016. júl. 31. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim válasza:
97%
Igen, rettenetesen zavar. Buta, ostoba és valahogy igénytelen az olyan ember aki még az anyanyelvén sem tud helyesen írni. Gyakorlás és odafigyelés kérdése, olyan nincs, hogy nem megy.
2016. júl. 31. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

Olvass el pár könyvet. Tök mindegy mit, ott helyesen írnak, és akkor látod hogy kéne, és berögzül.

Amúgy egy kicsit zavarna. Nekem se tökéletes, lehet ebben a kommentben is van hiba, de a j/ly-ra én nagyon allergiás vagyok :D

2016. júl. 31. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim válasza:
100%
Komolyabb kapcsolatnál azért engem zavarna, ha nem tud valaki helyesen írni, max. ha esetleg azért nem tud, mert diszgráfiás, akkor nyilván más a helyzet mintha azért, mert lusta volt megtanulni.
2016. júl. 31. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 kivancsifancsii válasza:
100%
Ha komoly kapcsolatról van szó akkor nagyon zavarna!
2016. júl. 31. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

Én is csak azt tudom javasolni, hogy olvass. Nyári szünet, facebookozás helyett hasznosabb elfoglaltság. Rengeteg témában vannak könyvek, csak találsz olyat, ami leköt, esetleg magával ragad.

Én nem állok szóba olyannal, aki két mondatot sem tud leírni helyesen. Bár nő vagyok, lehet a férfiak elnézőbbek e téren.

2016. júl. 31. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 Linó03 ***** válasza:
100%
Van egy ismerősöm, felnőtt, nem diszgráfiás, csak azt mondja, hogy sosem tanult nyelvtant, mert amikor az jött volna, sulit váltott... Nem csak az írása idegesítő, de úgy is beszél, mint ahogy ír, rövid és hosszú hangokat keveri, borzasztó. Nála igénytelenségből fakad.
2016. júl. 31. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!