Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok sracok egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok sracok egy olyan lanyrol aki nem tud helyesen irni? Titeket nagyon zavar?

Figyelt kérdés
szoval rolam lene szo, mindenki beszol a helyesirasom miat, pedig en torekszem, egyszeruen nem megy, es ez az egesz iras dolog, a fogalmazas...haat szoval szerintetek ez gaaz?? vagy attol meg tudnatok egy lanyal normalisan beszelgetni azt leszamitva h nem ir helyesen?
2016. júl. 31. 23:25
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
94%
Beszélgetés közben nem derül ki. Csetelés során lehet zavaró. Bár attól függ, mi az oka. És talán attól is, hogy hány éves vagy?! Nekem van egy nagyon kedves baratnőm, akivel szoktunk viberen beszélgetni. Először nagyon zavart a helyesírása. De most már inkább már csak nevetek rajta és kijavitom, mert ő is tudja és beismeri, hogy egyszerűen képtelen megtanulni. Bár amióta sűrűbben beszélgetünk (csetelünk) azóta néha látszik rajta egy kis javulás :-) Szerintem az segíthet, ha olyan emberekkel beszélgetsz, írogatsz, akik nem bántóan, hanem építő jelleggel kijavítják a hibákat.
2016. júl. 31. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
Engem nagyon zavarna.
2016. júl. 31. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
93%
Engem mar semmi sem zavar
2016. aug. 1. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim válasza:
100%
Nálam gáz, másnál nem tudom. Fontos, hogy egy ember ki tudja fejezni a gondolatait írásban is, nem csak szóban. A stílus maga az ember.
2016. aug. 1. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim válasza:
100%
Hát engem nem érdekelne hogy írsz. Ahogy akarsz. :)
2016. aug. 1. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim válasza:
0%
ez miert szexualitas kerdes?
2016. aug. 1. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
60%
Nmgee emn zvar mig rétyük 1msát
2016. aug. 1. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim válasza:
100%

Naná, az egyik legelső a helyesírás, amit megnézek egy lányon. De neked ott vannak a helyesen írni nem tudó fiúk, azok illenek hozzád.

Volt egy nagyon okos csaj, akivel sokáig flörtöltem, 5-ös volt végig szinte mindenből, meg legmagasabb szintet rakta mindenből, a helyesírása viszont borzasztó volt, és nagyon buta is. Szóval a legbutábbak valamiért a legjobb tanulók, ők olyan kis csőlátásúak.

2016. aug. 1. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
haat en nagyon rosz tanulo vagyok amugy,de butanak nem tartom magam :D
2016. aug. 1. 12:35
 20/24 anonim ***** válasza:
engem zavar. főleg, hogy egy csomó olyan humános lányt/fiút is láttam, aki nem tud írni. most itt nem is csak a helyesírásról van szó, hanem sokan egyszerűen nem javítják ki az elgépelést, és teljesen igénytelennek néz ki, amit írnak.
2016. aug. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!