Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nyaralni voltam, ott találkozt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

_noi1310 kérdése:

Nyaralni voltam, ott találkoztam egy fiúval, akivel hát, hogy is mondjam, elég érdekes "történetünk" van. Többi lent. (? )

Figyelt kérdés
Az első pillanattól fogva amikor találkoztunk,azóta egyfolytában engem figyelt,ha összefutottunk. Amikor "nem néztem oda" (titokban persze figyeltem:D) akkor is folyamatosan bámult,az étteremben amikor sorban álltam, olyan szorosan beállt mellém hogy majdnem összeért a kezünk vagy hogy mondjam, szinte hallottam a légzését is:D A repülőtéren egy szőke csajjal beszélgetett,de állandóan engem figyelt. Tehát így duma,rámnéz,vissza. Megy tovább az élet,blabla,megint rámnéz. Amikor nevettek,akkor egyből felém kapta a fejét,és ezt a szőke lány is észrevette mert eléggé bámult engem és Őt,ahogy csak nézzük egymást. Bekövettük egymást Instagramon, viszont amikor Fb-n bejelöltem, törölte a jelölésem gondolom,mert nem tudtam többször bejelölni (vagy lehet hogy csak véletlenül törölte). De közben éli az életét merthogy likeolgat dolgokat az ismerőseinél. Tényleg nem tudom mi lehet, én tisztán láttam hogy mennyit nézett engem, és igen, ENGEM, erről sikerült is 100%-ra megbizonyosodnom. De akkor miért csinálja ezt, hogy úgy tesz, mintha nem érdekelném? Vagy lehet, hogy tényleg nem is érdeklem? De akkor ami a nyaraláson történt, az mi volt?

2016. júl. 31. 23:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Pedig azok egyértelmű jelek arra, hogy tetszel neki

Eléggé fura :/

2016. aug. 1. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tetszel neki, de nem akar tőled semmit. Lehet, hogy van barátnője (pl. az a szőke csaj vagy valaki más, tök mindegy).
2016. aug. 1. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
85%
nagggyon érdekes
2016. aug. 1. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a válaszokat,tényleg érdekes az egész.

Az első kommentelőnek: szerintem is ezek tisztára arra utalnak hogy tetszem neki,és tényleg furcsa az egész.. Sokszor elbizonytalanodok mostanában, de ha mindig ezekre a 'jelekre' gondolok,csak az jut eszembe hogy normális körülmények között tényleg az a helyzet,hogy tetszem neki,de nálam mostanában semmi sem normális, így gondolom ez mögött is áll valami a háttérben.. és fogalmam sincs mi ez az egész,úgy szeretném tudni. Mert tényleg semmit nem tettem ami miatt ignorálhatna...

Második kommentelőnek: a szőkét csak a nyaraláson ismerte meg, a 8 napból amit ott voltunk, a legutolsón, ráadásul annak is az utolsó 2-3 órájában kezdett beszélgetni a szöszivel(?) a repülőtéren. (Amúgy amikor ment ki a repülőtérről a taxihoz amivel ugye hazament,akkor is nem a szőke csaj miatt fordult vissza,hanem miattam..Akkor volt hogy percekig néztük egymást). Addig azt se tudták szerintem hogy egy repülővel jöttek nyaralni :D Ő tuti nem lehet a barátnője,viszont az meglehet hogy valaki más,végülis tök érthető lenne hogy nem szingli khmkhm :D Ha viszont van barátnője, akkor vele legyen elfoglalva, ha annyira szereti akkor ne engem bámuljon állandóan, hanem gondoljon a csajára...

2016. aug. 1. 13:18
 5/6 anonim ***** válasza:

Bámulni bámulhat, azért van a szeme. De helyesen teszi, ha a barátnője mellett tart ki, és a bámulásnál tovább nem megy. :) Úgyhogy igen, 100%, hogy bejöttél neki, de szerintem semmit nem akar tőled, csak nézett, mert csinosnak talált. Most hogy barátnő vagy más miatt, azt csak ő tudja, de szerintem barátnő miatt.

#2 voltam :)

2016. aug. 1. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod :))
2016. aug. 1. 16:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!