Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért jelölt be facebookon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jelölt be facebookon egy lány ha nem is nagyon ismer?

Figyelt kérdés
Na szóval a történet az hogy bejelölt egy lány facebookon akit igazából alig ismerek egyszer-kétszer találkoztunk és igazából nekem bejön csak nem tudom mit csináljak

2016. aug. 3. 16:32
 1/5 anonim ***** válasza:
beszélgessetek később meg hívd el randira
2016. aug. 3. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Bas.zki, ezt nem hiszem el... :D Honnan tudjuk? :D Kérdezd meg tőle...
2016. aug. 3. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát figyelj lehet csak siman bejelolt es ennyi:D en is csinaltam ilyet amikor baratnom tarsasagaval talalkoztam meg egy ketto velem is. Szoval nem feltetlen jelent semmit de ha meg bejon irj ra nyugodtan es dumaljatok. Ha meg jol alakul a dolog hivd el valahova fagyizni vagy setalni aztan majd ha mind2en ugy gondoljatok johet a love
2016. aug. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Csak az a baj hogy 50km-re lakunk egymástól és egy hónapba csak 2-szer 3-szor találkozók vele és akkor is csak úgy hogy elmegyünk egymás mellet és köszönünk egymásnak
2016. aug. 3. 20:34
 5/5 anonim ***** válasza:

ahogy már írták, mi nem tudhatjuk, hogy ő miért jelölt be téged. lehet, hogy semmit nem jelent, lehet, hogy neki is ugyanúgy tetszel, mint ő neked. csak egy módja van, hogy kiderítsd: kérdezd meg tőle! ha nemrég jelölt be, az tökéletes alkalom erre: "szia, csak most láttam, hogy bejelöltél, nagyon kedves tőled, mikor találkozunk legközelebb? addig is van kedved beszélgetni?"


ha nem teszel érte semmit, akkor sosem fog kiderülni, hogy miért jelölt be, mégkevésbé, hogy mi lehet köztetek. megoldást keress, ne kifogásokat!


ha egyébként is szoktatok találkozni, akkor csak rajtatok múlik, hogy elmentek egymás mellett és köszöntök, vagy helyette beszélgetni kezdtek és megismeritek egymást. ha akartok, akkor találkozhattok gyakrabban is. biztosan meg lehet oldani.

2016. aug. 5. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!