Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha nem jelölt vissza, akkor...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem jelölt vissza, akkor ne reménykedjek?

Figyelt kérdés

együtt járok/jártam edzésre egy fiúval, bejelöltem facebookon, de nem jelölt vissza.

Ez önmagában nem is lenne fura, de rajtam kívül még 2 lány bejelölte edzésről, az egyiket visszajelölte, pedig őt se ismeri edzésen kívül máshonnan.


ezen kívül amikor jött edzésre volt pár fura dolog,amit csinált, de azok után, hogy ugyanannyira ismeretlen neki a másik lány is és őt visszajelölt, engem meg nem, már nem tudom hova rakni az egész dolgot


még annyi, hogy a 2 lányról van fent mostani kép, amin felismerhetőek, rólam csak 3 évvel ezelőtti kép van fent, ahol rendesen látszik az arcom

de akkor is fura, hogy csak az egyik lányt jelölt vissza.


szerintetek?


16/L

16/F



2016. márc. 8. 19:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szerintem neked nagyon nagy problemaid vannak... A facebook gagyi mondom mi lesz 😊kovi edzesen oda mesz es elkezdesz beszelni vele SZEMELYESEN...

16f

2016. márc. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

az gond, hogy szívesen beszélnék vele edzésen, de sajnos nem jön mostanában, bizonyos okok miatt :/


ha fb-on visszajelölt volna se irnék rá rögtön, sőt, lehet, hogy nem is írnék rá


csak ha nekem tetszik egy srác és bejelöl, akkor visszajelölöm, ha nem is azonnal, nehogy feltűnő legyen, de pár hónap/hét után simán

2016. márc. 8. 19:57
 3/11 A kérdező kommentje:
próbáltam már vele beszélni élőben ( nem edzésen ) , mármint az elhatározás megvolt, de annyira féltem, hogy nem mentem d hozzá :( :/
2016. márc. 8. 19:58
 4/11 anonim ***** válasza:
Pat hónap,hét után? Addig azt is elfelejti,hogy kivagy
2016. márc. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

ez csak egy példa volt :D


amugy 1 suliba i járunk, szóval kb nap mint nap lát

2016. márc. 8. 20:03
 6/11 anonim ***** válasza:

Cukik a felenk lányok menni fog az csak lökdösni kell teged 😊

Szoval hajra felszivod magad es majd oda mész ha ott lesz 😊

#1-es voltam

2016. márc. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

6.

tudom hogy a legtöbb fiú szerint cukik ( már többen irták :D )

de akkor is nagyon félek :/ :D


és igen, olyan vagyok, akit lökdösni kell :DDD

legalábbis ilyen téren mindenképp :D

2016. márc. 8. 20:19
 8/11 anonim ***** válasza:
Azaz egyik edzésen kérj tőle valami segetséget,és a több majd alakul magától
2016. márc. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Na ezt jól el írtam:D
2016. márc. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Erre en us gondoltam :D

Csak nem tudom milyen segitseget kérhetnek tőle :D

2016. márc. 8. 21:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!