Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk ti mit gondoltok erről?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti mit gondoltok erről? (lányok akiknek van ezzel kapcsolatban tapasztalatuk is írhatnak)

Figyelt kérdés

Van egy srác akivel nagyon jóba lettem viszont egy idő után világossá vált hogy ő többet akar barátságnál. Ezt megbeszéltük hogy én nem érzek de ttől függetlenül jóban maradunk. Azóta is beszélünk csak kicsit ritkábban. Szerintetek ha felvetném hogy találkozzunk akkor azt nem venné úgy lehet még is valami ebből? bocsi ha hülye a kérdés de egyáltalán nincs még ilyenben tapasztalatom

előre is köszönöm a válaszokat



2016. aug. 5. 00:40
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:

*nem érzek többet **ettől ***úgy hogy

16/L

2016. aug. 5. 00:48
 2/18 anonim ***** válasza:

szia :)


nekem is valami hasonló volt, ugyan a srác vetette fel a találkozást, de én rögtön irtam neki, hogy "de csak mint barátok" és belement


szóval ha nagyon szeretnél vele találkozni, de nem akarod, hogy félreértés legyen zárójelbe tedd oda a kérdés möge, hogy ''csak barátként/csak mint barátok" vagy valami hasonlót :)

2016. aug. 5. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Minek akarsz vele találkozni ha közben semmit sem akarsz tőle?
2016. aug. 5. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
azért mert nagyon sokat beszélgettünk és barátként nagyon megkedveltem
2016. aug. 5. 01:11
 5/18 anonim ***** válasza:
De ő többet szeretne ennél nem? Akkor mért álltatod őt?
2016. aug. 5. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
de azzal miért áltatnám ha barátilag találkoznánk?
2016. aug. 5. 01:16
 7/18 A kérdező kommentje:
szerintem elég korrekten elmondtam neki hogy mi van. ettől függetlenül ő is szokott még nekem írni és én is neki. ez áltatás lenne?
2016. aug. 5. 01:18
 8/18 A kérdező kommentje:
első válaszoló köszönöm a választ:)
2016. aug. 5. 01:20
 9/18 anonim ***** válasza:
Az ő érzéseit is figyelembe kéne venned
2016. aug. 5. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
de azt honnan tudjam hogy most épp nagyon szarul van miatta vagy túl tette magát rajta? mert nem mindenki ugyan olyan... valaki képes szerintem jóban lenni ezek után a másikkal de úgy tűnik valaki nem... de úgy vettem észre hogy azért ő se szeretné ha teljesen eltávolodnánk ezért gondoltam h én hívnám most találkozni de csak mint barátok. de nem akarok most emiatt leállni veszekedni
2016. aug. 5. 01:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!