Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A cigány lányok jobbak párkapc...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A cigány lányok jobbak párkapcsolat terén mint a magyarok? Olyanok írjanak főleg akiknek van ezzel kapcsolatban tapasztalatuk

Figyelt kérdés
Unokatestvérem haverjának a barátnője cigány, a haver magyar, 3-4 éve vannak együtt de az utóbbi időben nem jönnek ki túl jól. Bár az egész kapcsolatuk annyiból állt, hogy a lány megfenyegette, megbántotta, megcsalta stb. a srácot aki a végén mindig visszafogadta, aztán ment a facebookra az így házasok meg úgy élettársak. Szóval mi a titok amivel ennyire magához tudta láncolni? :D Azért ha egy magyar lány a töredékét megcsinálta volna már rég nem lenne egy normális ember barátnője se..de ez a srác meg olyan kis aranyos, nem igazán nézem ki belőle, hogy mazohista lenne :D Plusz az utóbbi időden unokatesómnak meg nekem is sokat panaszkodott, hogy a "nője" hülye, folyton féltékenykedik, minden pillanatban vele akar lenni stb. És nem igazán értem, hogy miért van akkor vele :D Tudom, semmi közöm hozzá, de hátha valaki tud hasonló esetekről :)
2014. dec. 1. 20:11
 1/5 anonim ***** válasza:
56%

Nem, de mivel egy vagy több gyerekük van a párjuktól ezért jóban maradnak.


(Abba ne menjünk bele, hogy a pár az egyenlő e a gyerek apjával)


De elvileg igen, talán lojálisabbak, mármint nem húzzák fel magukat és válnak el

2014. dec. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%
ha nem félted a színesfém állományod
2014. dec. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hàt.. én a csalàdra gondolok. Nem lehet hogy nem csak a lany fenyegeti?
2014. dec. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Gohan-san válasza:

Eleve jó a kérdésfeltevésed. :) Megkérdezed, hogy jobbak-e a cigány lányok párkakapcsolat terén, majd leírod, hogy az unokatestvéred haverjának barátnője cigány és épp megromlott a kapcsolatuk. Ez körülbelül olyan, mintha azt kérdeznéd: "Jobbak a digitális fényképezők a filmes gépeknél? Mert a haverom digitálisa épp tönkrement".


Persze értem a kérdést és válaszolok is rá: önmagában véve az, hogy az egyik fél cigány és a másik nem, nem jelentene semmilyen problémát. Amíg Magyarországon a cigány-magyar párkapcsolat a kuriózum, addig Németországban a török-német, Franciaországban az arab-francia stb., gyakorlatilag nincs ország, ahol ne lenne valami hasonló, csak általában sokkal több van, mint itt. Ami mindegyikben azonos, hogy a multikulti házasságok (és párkapcsolatok) nagy része működésképtelen, elsősorban pl. az eltérő nyelv, világnézet, szocializáció, családmodell, munkamorál, gyereknevelési elvek miatt. De ezer minden befolyásolhatja ezt. A kérdés az, hogy ki mennyire toleráns, mennyire hajlandó tanulni a másiktól, mennyire szerelmes az elején annyira, hogy ne lássa a nyilvánvaló különbségeket.


A magyar-cigány esetre visszatérve könnyen lehet, hogy az unokatesód haverja bizony melléválasztott. De az is biztos, hogy amit leírsz, számtalan magyar-magyar és egyéb kapcsolatban előfordul bárhol a világon, gyakran inkább fordítva, a fiúk fenyegetőznek. De nem hiszem, hogy akkor épp a magyar lányok lennének mind mazohisták.

2014. dec. 2. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem jobbak a párkapcsolatban, ugyanolyan problémák vannak náluk mint másoknál. Inkább a szex terén jobbak a cigány lányok, de ennek nem genetikai okai vannak, hanem egyszerűen az, hogy tapasztaltabbak, mert náluk 12 éves kor fölött felnőttnek tekintik a gyerkőcöket és mindent szabad nekik. Könnyen lehet hogy a te ismerősöd is azért képtelen megválni a cigány barátnőjétől mert amikor épp együtt vannak a szex nagyon jó vele.
2014. dec. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!