Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire jó ötlet szülinapi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire jó ötlet szülinapi ajándéknak azt kérni valakitől, hogy hozzon össze egy találkát az exemmel?

Figyelt kérdés
1 éve csalt meg az exbarátnőm, 2 évig voltunk együtt, azóta van más, de első szerelmem és nagyon nagyon hiányzik. 20 éves leszek 2 hét múlva és arra gondoltam, hogy aki még nem tudja mit adjon nekem, az beszéljen meg az exemmel nekem egy találkozót, hogy láthassam újra, tudjunk kicsit beszélgetni, hogy kivel miújság, beszélgetni kettőnkről a régről.. szerintetek milyen ötlet ez?
2016. aug. 5. 15:04
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem elég rossz ötlet, én nem erőltetném.
2016. aug. 5. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

1. exel találkozni elég kínos lehet

2. Ha tetejébe megkérsz valakit, hogy hívja el neked az még kínosabb. Annak is az lehet, aki elhívja a nevedben.


Ha mindenképp találkozni akarsz vele, akkor inkább te hívd el.

Vagy állítsátok be véletlennek.

2016. aug. 5. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Már bocsi de elég szánalmas
2016. aug. 5. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!