Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Anyukák! Ötvenedik születésnap...

Anyukák! Ötvenedik születésnapra milyen ajándéknak örülnétek a legjobban a lányotoktól?

Figyelt kérdés

Mint minden más anyuka, az enyém is kitűnő háziasszony, emiatt az első, ami eszembe jutott, hogy készítek neki egy süteményes recept füzetet, mivel állandóan szanaszét vannak a receptjei. Magam nyomtatnám a lapokat, aztán bespiráloztatnám, már nagyon elterveztem, meg próbálnám viccesre is készíteni. Ugyanakkor nem tudom, hasznát venné-e neki, hiszen amit már milliószor megcsinált, azt úgyis tudja fejből, a receptjeit leginkább csak az ünnepek idején veszi elő. A másik meg az, hogy régebben sokkal többet sütött, mostanában már nincs ideje, fáradt...


Olvasgattam ötleteket, pl. befizetni őt valami kozmetikai kezelésre, de ő nem az a fajta, aki ilyen helyekre jár. Ékszereket sem nagyon visel, így azt se gonodlom, hogy mondjuk egy ezüst nyakláncnak nagyon örülne (aranyra biztos nem lenne pénzem). Aminek biztos, hogy örülne, az háztartásbeli eszköz, de hát azokra meg végképp nincs pénzem.


18/L



2016. máj. 26. 13:16
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia! Szerintem a receptfüzet nagyon jó ötlet, lehet, hogy nem minden nap, de fogja tudni hosszú távon is használni.

Rakj bele olyan recepteket is, amiket nem szokott gyakran csinálni/ vagy abszolút nem csinált még.

Ha fáradt, akkor ajánld fel neki a segítségedet, esetleg a születésnapján ajánljátok fel neki a családdal karöltve, hogy neki aznap nincs semmi dolga, és mindent megcsináltok helyette (takarítás,főzés, stb..) esetleg este néztek egy filmet, amit ő választ, valaki megmasszírozza, stb..

Ilyen apró figyelmességek szerintem jól jönnek mellé, és ne aggódj a receptfüzetnek nagyon fog örülni.

2016. máj. 26. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Varga Péte4 válasza:
100%

Szerintem is (f/66) jó ötlet a receptkönyv, mert a hidd el, a szülő minden földi jónál jobban örül egy olyan ajándéknak, amin érzi, hogy szeretettel készítették neki.

(Remélve, hogy édesanyád tisztes kort fog megérni, esetleg a függelékben hozzátehetsz még egy szénhidrát-koleszterin-kalória táblázatot. :) )

2016. máj. 26. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ha nem lenne sok pénzem én csinálnék egy különleges tortát. Meg egy fényképalbumot az életéről, vagy a család életéről.
2016. jún. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!