Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudnátok segíteni? Sűrgős!

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok segíteni? Sűrgős!

Figyelt kérdés
Tegnap egy lánnyal voltam együtt és azt mondta h nem szereti gumival csinálni igy hát anélkül kezdtük el,de kis idő után a biztonság kedvéért felhuztam eggyet.A gumiba mentem el,de mégis félek hogy teherbe tudna esni a szimpla előváladéktól???
2016. aug. 5. 16:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Meg van rá az esély, de oly apró, hogy ezen, kedves kérdező, felesleges rágódnod.


A lehetőség meg csupán a lány kezében van, hogy további óvintézkedésekkel biztosítsa, hogy ebből az esetből kifolyólag ne legyünk egyel többen eme bolygó enyhén művészien elbaszott felszínén.


Bocsi, ez nem tudom mi volt. :D 15/f


Tényleg ne aggódj. Az nem segít.

2016. aug. 5. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
58%
Első, a szívemből szóltál :D
2016. aug. 5. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
54%
necces... kérd az égieket hogy könyörüljenwk meg rajtad 😂
2016. aug. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
#3.nekem segitseg vagy ertelmes valasz kell.Es igen parazok hogy lehet belole valami :/
2016. aug. 7. 01:15
 5/5 anonim ***** válasza:
Semmi nem lesz ne parázz :D mi kb 2-3x csináltuk gumival amúgy meg anélkül :D és heti 4-5 alkalommal biztos van... ha nem mész bele illetve két aktus között elmész wc-re és megtörlöd a makkod és megmosod akkor semmi nincsen :) akik meg az előváladékkal hülyítenek azok d*gják az öklüket a s*ggükbe :) nekünk az orvos mondta hogy nem kell félni tőle :)
2016. aug. 8. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!