Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Elmondjam neki, hogy nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anonymus2001 kérdése:

Elmondjam neki, hogy nem vagyok szűz? Sürgős!

Figyelt kérdés
Koran vesztettem el a szuzessegemet egy majd' ket eves kapcsolat kozepen. Ennek ket eve volt mar, most van egy baratom, akivel harom honapja vagyok egyutt es lefekudtunk. De nem mertem neki sose elmondani, hogy nem voltam mar akkor szuz, sose kerdezte meg direktben, en pedig nem akartam felhozni, mert egyreszt nagyon furcsa lett volna, masreszt feltem, hogy nem szeretne annyira, harmadreszt pedig o meg szuz volt, nem akartam, hogy masodiknak erezze magat, hogy ragodjon ezen,hasonlitgassa magat , mert mindennel jobban szeretem. Most azonban valahogy megkerdojeleztem magam es korabbi tettem es szeretnem a velemenyeteket, jol vagy helyesen cselekedtem, amikor nem mondtam? Ti mit tennetek most? (tudni kell, hogy amikor eloszor elmondtam anyukamnak meg regen, azt is megbantam es vegul jobban orultem volna, ha vissza tudom forgatni az idot es nem mondom, mert csunya vagy nem,de sokszor kimeletesebb a tudatlansag) Nagyon szepen kerlek titeket, hogy finom valaszokat adjatok, ne vagjatok a fejemhez csunyasagokat, mert igy is vegelkeseredesben fordultam az oldalhoz. Koszonom szepen <3

2016. aug. 4. 21:18
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem kérdezte én nem mondanám.Viszont ha valaha szóba jön ez,mondd el neki.De nem muszáj csak úgy bebökni.Lehet ő is tudja hogy nem voltál az
2016. aug. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Jó dolog az őszinteség de már úgyis mindegy nem?Szerintem ne mond el neki ha úgy ismered mint aki ezért mérges lenne,veszekedne.
2016. aug. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Szia! nekem fontos volt az eddigi kapcsolataim során hogy ismerjem a barátnőm múltját:) szerintem fontos az őszinteség:)
2016. aug. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Hát... szerintem egy szűz is érzi, ha valaki nem szűz, tehát szerintem tudja. Amúgy meg mint fent említették, jó dolog az őszinteség. :D
2016. aug. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
De várjál már... Te 15 éves vagy... najó inkább nem kérdezek semmit. :D
2016. aug. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Nagyon koszonom a gyors es kedves valaszokat, nem tudom, veszekedne-e, de biztosan bantana a dolog, ezt pedig nem akarom. Annyival jobb erzes lehet neki a tudat, hogy o volt az elso. Harmadik, beszeltunk a multunkrol, de ez nem kerult szoba direktben, te hogy ereznel, ha a baratnod harom honap utan bokne be random, hogy nem volt szuz, amikor lefekudtetek, igy, mint derult egbol villamcsapas? :( de koszonom <3
2016. aug. 4. 21:30
 7/20 A kérdező kommentje:
Negyedik-otodik, 17 vagyok, a nevemben levo 2001 nem szuletesi datum :D de egeszen jol figyelsz
2016. aug. 4. 21:32
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Ja, akkor tényleg nem kérdezek semmit. :D


Igen, ez az egyik rossz tulajdonságom. :D

2016. aug. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Fontos az őszinteség egy párkapcsolatban, de néha mind a 2 félnek lehetnek titkai. Szóval szerintem ne mondd el neki, nehogy felkapja a vizet. De ha esetleg valahogy, valamikor szóba kerül a szüzességed akkor mondd el neki. :)
2016. aug. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
65%

Egy biztos: Elgondolkodnék azon, hogy miféle lány az, aki 15 évesen szexelt.....

De ha szűz is lennél, 3 hónap kapcsolat is kevés lenne ahhoz,hogy valakivel csak úgy lefeküdj.

Szóval minden képpen elgondolkodnék a barátnőm erkölcsi szintjén és valahol a 0 környékén akadnék ki.

Szomorú,hogy te is ilyen lány vagy.

2016. aug. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!