Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy Jojjek ossze a lannyal?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy Jojjek ossze a lannyal?

Figyelt kérdés

Van egy lany aki tetszik nekem facebook-on ismertem meg es tegnap elhivott talalkozni de allitolag csak azert mert en elhivtam 2-szer es nem tudtok ossze hozni sehogy

es nem lattam rajta hogy flortolne velem de szerintem tetszek neki bar nem tudom.A baj hogy alitolag van baratja de lanyok ha nektek van baratotok akkor elhivtok egy idegen sracot csak ugy?

Kerlek segitsetek...en 15 vagyok o 13.


2016. aug. 6. 04:43
 1/5 anonim válasza:

nem rossz szándékból, de a lánynak kell idősebnek lennie... főleg ha TE 15, Ő 13...

korosztályodban vagy pár évvel feljebb nézelődj ;)

ez csak egy jó tanács :)


sok sikert ;) :)

2016. aug. 6. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
majdnem egy korosztalyba vagyunk es hidd el hogy a mai lanyokat nem igazan erdekli ha naluk idosebb a fiu..tapasztalat:)
2016. aug. 6. 05:25
 3/5 A kérdező kommentje:
es a "fiuja"sztem idosebb nalam
2016. aug. 6. 05:25
 4/5 anonim ***** válasza:
Elmégy, dumáltok és meglátod, hogy mi lesz. Rá is kérdezhetsz a "fiújára".
2016. aug. 6. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
azt mondta hogy bonyolult es tobbet nem mond
2016. aug. 6. 06:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!