Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam neki?

Figyelt kérdés
Körülbelül egy hete kibékültem egy jó barátommal ,mert eléggé összevesztünk ,ő meg eléggé meglepett azzal hogy egyszer csak lekapott ,pedig mondtam neki hogy nem érzek iránta többet baráti szeretetnél(már nem egyszer mondtam neki),és különben is van párom.Nem igazán tudtam ezt hova tenni..És úgy érzem ezt mégis csak el kéne mondani a páromnak,nem szeretnék neki hazudni neki semmiről ,de mégis..félek majd a reakciójáról ,főleg mert eléggé féltékeny típus ,és a végén még eltilt mindenkitől ,mert a legtöbb barátom szintén fiú.Szerintetek akkor legyek vele őszinte és mondjam el neki,vagy ezt már a sírba viszem?

2016. aug. 6. 08:30
 1/5 anonim ***** válasza:
mond el neki mert ez a csók nem a te hibád volt
2016. aug. 6. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem mondd el mert az csak rosszabb ha titkolózol előtte és ahogy az előttem lévő mondta a csók nem a te hibád
2016. aug. 6. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mondd el neki! Te nem vagy hibás, nem tehetsz róla, hogy lekapott....

Viszont a párod nem tilthat el senkitől! Ha mégis azt akarná, azonnal szakíts, mert nem vagy a tulajdona.

2016. aug. 6. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Hány évesek vagytok? a fiúd a barátod és te? és mond el. Úgy a tiszta lap.
2016. aug. 6. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Mond el neki.nem jó a titkolózás ha szeretitek egymást úgy sem lesz belőle baj max rosszul fog neki esni nagyon (akkor is ha nem te tetted ez sajnos így működik.) aztán utána csillapodni fognak a dolgok de aki ezt megtette veled azt a gyereket biztos hogy gyűlölni fogja. 16/L
2016. aug. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!