Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszik egy fiu aki egy évvel...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy fiu aki egy évvel nagybb nálam. Elmondjam neki? Lent

Figyelt kérdés
Arra gondoltam, hogy odamegyek és elmondom neki. Csak félek, hogy vajon mi lesz a reakciója. Jó ötlet oda menni és elmondani, hogy tetszik? Segítsetek kérlek.
2016. ápr. 14. 20:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Az év is hosszmérték lett? Nocsak...

Amúgy, simán. Kezdeményezhet lány is.

2016. ápr. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Én az oviban fogalmaztam így utoljára.:-D

Menj oda.

2016. ápr. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az attól függ milyen a viszonyotok?
2016. ápr. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Milyennek ismered a srácot? Aki kèpes vosszaèlni egy ilyen helyzettel, vagy aki normálisan fogadja, ha esetleg nem tetszel neki. A viszonyotok milyen, az is jó kèrdès. Kezdemènyezhetsz nyugodtan te is :D. Ès okè, 14 vagyok, de egy èv nem számít :).
2016. ápr. 14. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én nem mondanám el, nem vallanám be a vonzalmat, még magamnak se. Nekem legalábbis úgy nem ment. Nekem az vált be, hogy aki szimpatikus, azzal jól akartam érezni magam. És aztán ha olyan volt, hogy lány volt az illető, és elkezdett működni a kémia köztünk, akkor az varázslat, és szerelem :)


Szóval ez egy ilyen pszichológiai hadviselés a saját agyunkkal. Ha nagyon ráparázol, túlgondolod, túlstresszeled, beleszorongsz... Én így vagyok ezekkel. Teát ez ellen az az átverésem, hogy bárkivel leállok dumálni, aki szimpatikus, legyen az fiú, vagy lány.. a lényeg, hogy jól érezzem magam a szituációban, el tudjam engedni magam, és ennyi. nem kell előregondolni semmit, ha valakivel egymásba kell szeretnetek, az pedig kialakul.


De persze te érzed a szitut.. lehet a te helyzetedben az elmondás válik be :D ebben neked kell döntened :)

2016. ápr. 15. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!