Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy a fiúk...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a fiúk nagy része nem komoly kapcsoltatot akar, hanem csak szexet?

Figyelt kérdés
Nem igazán értem. Tudom persze van kivétel de sajnos elég kevesen vannak.
2016. aug. 6. 12:58
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
Miért van az, hogy a lányok nagy része tucatribi lett? Nem igazán értem. Tudom, persze van kivétel, de sajnos elég kevesen vannak.
2016. aug. 6. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Vlagyimir Rosztov ***** válasza:
69%
miert van az h a lanyok megallas nelkul folyamtosan tizenévesen cigiznek és isznak mint állat?egyébként hormonok 1részt...lányok se külömbek!!
2016. aug. 6. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Vlagyimir Rosztov ***** válasza:
69%
Miért van az h a lányok 90%-a lassan tömegp?egyébként 1es nek igaza van
2016. aug. 6. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
8%

tömeg? Azért mert van egy divat, amit sokan követnek, mert jól néz ki, attól még nem lesz tömeg valaki. A legtöbb ilyen darab stílusikon.

De ha személyiségben érted a tömeget, kérlek magyarázd el.:)

2016. aug. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
60%
Volt komoly kapcsolatom, de nagy csalódás lett a vége, így nem látom értelmét egy újabb komoly kapcsolatnak.20F
2016. aug. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
93%

Ez egyrészt ösztönös. A férfiakba az van kódolva, hogy "minél több helyen elvessék a magjukat", nőkbe pedig a stabilitás, mivel ők hordják ki a gyermeket. És ez az ösztön már fiatalon kialakul. Igen, vannak lányok közül is olyanok, akik fűvel fával (itt azzal tudnám talán magyarázni, hogy az ember feltalált különböző módszereket a védekezésre), de valójában a stabilitás egy sokkal mélyebb biztonságérzetet ad a nőknek. Így hát kevés férfi, pláne fiú van, aki stabil kapcsolatra és elkötelezésre vágyik.

Ezt persze befolyásolhatja az otthon látott példa is tudat alatt (akár ösztönző, akár riasztó hatásúan).

2016. aug. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
78%

Jaa és azzal is tudnám magyarázni a dolgot, hogy a fiatal lányokban is ugyan úgy dúlnak a hormonok és kíváncsiak is. Ha pedig egyszer megtapasztalják mennyire is jó, akkor pedig vágynak rá. Mivel pedig van annyi védekezési forma, így meg lehet oldani biztonságosan.

#6-os voltam

2016. aug. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Azért, mert azok a lányok akik normálisak lehetnének, ki sem dugják az orrukat otthonról, mivel a társadalmi előítéletek miatt nem érzik magukat jónak, és ezért önbizalom hiányosak.

Nem azt mondom, hogy mindenki menjen el otthonról, de az emberek nagy része, aki itt panaszkodik, csak otthon ül, és nézi a tv-ben a jobbnál jobb társadalomszaggató műsorokat...


Azok a lányok, akik kimennek otthonról, szintén a társadalmi nyomás miatt bocsánat a kifejezésért, de elk**vulnak, meeeeert ezt látják a tv-ben, az interneten, akárhol.


Vagyunk mi, a fiúk, nyilván nálunk is ez a helyzet, hogy van két nagyobb csoport.

Vannak ugyanúgy az otthonülősek, akik semmit nem tesznek, és vannak azok, akik kimennek, viszont ennek a csoportnak is két része van!

1. A divatk**va fiúk, akik a társadalmi nyomás miatt váltak ilyenné, mint öltözködésben, mint viselkedésben. Nos kedves kérdező, erre a fiú típusra igaz a kérdésed!

2. A másikfajta kijárós típus, aki keresi a normálisat, de nem találja, viszont a normális lányok összetévesztik a divatgyerekekkel ezt a típust...


Bocsánat, ha szélsőséges voltam, de én így látom.. Biztos létezik olyan lány, aki tesz érte, hogy normális fiút találjon, de én még ilyennel nem találkoztam... Csak a kihasználós kis ribikkel :)


Most jönnek majd, a "nincs igazad, egy f**z vagy, stb stb" válaszok, de nem érdekel, és nem fogok küzdeni a saját véleményemért, mert minden egyénfüggő :)

2016. aug. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mert ti nők nem akartok komoly kapcsolatot hanem egyszerre 5 dugópajtit meg pénzt aztán sírtok hogy egy pasi se akar komoly kapcsolatot miután fél suli megrépázott
2017. nov. 15. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Teljesen igaz...15 évesen megy a cigi a kötelező ottalvós vedelős bulik 18.ik szülinapra meg olyan bulit csapnak hogy fél város ott van...mit tett le az asztalra?attól hogy betölti a 18 at attól még nem fog a fél világ a laba elott heverni...


Egy bulis folyton massal repazo cigis rohadt egoista nővel mindenki csak izélni akar es senki se akar komolyat...


Akik 1998 vagy az után születtek azok HULLADÉKOK...teljesen más mentalitás és gondolkodás...

2017. nov. 15. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!