Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kell csókolózni?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell csókolózni? Álltalában mindenki azt mondja hogy jön magától az egész és stb. de mégis! Mit csináljak közben? A nyelvemet hogy mozgasam?

Figyelt kérdés
2016. aug. 7. 19:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Ne görcsölj rajta Ennyit. :D Hidd el, hogy amikor sor kerül a csókra, tudni fogod hogyan kell csinálni. Csak ne parázd túl. :D
2016. aug. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
En is igy voltam vele, de a srac tudta mit hogy, es jol sikerult :) 14/l
2016. aug. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Tessék

Így:)


[link]

2016. aug. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Egyenes csóknál nincs semmi para. nyelvesnél majd meglátjátok, ha elsőre nem megy nem muszáj abba hagyni
2016. aug. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Döme06 ***** válasza:
Nekem az első csókom, életem első igazi szerelmével volt! Azt sem tudtam mit hogyan, nagyon ráparáztam az egészre. De ő mondta hogy ne féljek, és nem is féltem utána. Még inkább én kezdeményeztem a csókot. És mi elsőnek nem is nyelvesen csókolóztunk. Hanem simán. De nagyon jó volt így is. :) szerintem ne görcsölj rajta, annál rosszabb.
2016. aug. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :3 próbálok majd nem nagyon rágöcsölni :D
2016. aug. 7. 22:16
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem fontos nyelvvel kezdeni rögtön az elején. Adj puszit a szájára, többet, hosszabban. Aztán a nyelveddel csak nyald meg gyengéden az ajkát. Innen már ti alakítjátok. Nincs két egyforma csók, és nincs két egyformán csókoló ember, ezért nem lehet ezt így elmondani pontosan.
2016. aug. 22. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Max azokat tartsd meg h Ne dugd bele a szájába teljesen a nyelved, és légy a partnereddel gyengéd..ilyesmik☺

Többi rajtad áll, ahogy a többiek is mondták :)

2016. aug. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!