Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ilyenkor mi van? Van egy lány...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor mi van? Van egy lány akit még nyáron ismertem meg és akkor egész nap vele beszéltem, de közölte hogy csak barátok legyünk. Utána mégis egymásra találtunk.

Figyelt kérdés
Nemrég egy buliba csókolóztuk és mind a ketten kijelentettük hogy szeretjük egymást. Egy hétre rá voltam nála megint csók minden. Mondtam neki hogy szeretném ha komolyabb lenne de ő azt mondta hogy még nem tudja. Mi lesz ebből?
2015. dec. 2. 20:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Egyelőre nagyon úgy néz ki, hogy csak szórakozik veled a lány, a helyedben óvatosabban kezelném ezt a dolgot, ha te többet érzel nála, és biztos vagy az érzéseidben.
2015. dec. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
remélem nem :(
2015. dec. 2. 20:07
 3/4 anonim ***** válasza:

Mi a francnak csókolózol vele, ha még össze sem jöttetek? Vagy ez nálatok így szokás?


"Hmmm, jól smárolsz, járunk?"

2015. dec. 2. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
gyakorlatilag együtt vagyunk de még nincs kimondva
2015. dec. 3. 23:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!