Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy teljesen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy teljesen más a véleménye rólam a fiuknak neten, mint élőben?

Figyelt kérdés

De nem ugyanazokrol a fiúkrol van szó


Ugy értem, hogy míg ha neten beszélgetünk, akkor azt mondjak, hogy milyen szimpi vagyok, aranyos, szép, stb...

És ha küldök nekik képet, akkor nem értik, hogy a környezetemben levő fiúk miért nem jönnek oda hozzam, miért nem volt meg pasim

De volt, aki nem hitte el, hogy nem volt, nincs még barátom


Ezzel szemben a környezetemben levő fiukat nem is erdeklem, vagy legalábbis én nem vettem észre.



Szerintetek miért lehet ez?

Valamin tudnék változtatni, hogy ne csak a "netes" fiukat erdekeljem? (Kicsit lehet furán lett megfogalmazva az utolsó kérdés,de remelem érthető 😃 )


Kort és nemet is legyszi :)


16/L



2016. aug. 9. 11:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Gonosz leszek de őszinte: 2 lehetőség van. Vagy a képeken nagyon jól nézel ki, de a valóságban nem annyira, vagy tényleg annyira szép vagy, hogy szimplán nincs a környezetedben olyan srác, aki elég tökös lenne megszólítani téged. :)

19f

2016. aug. 9. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Mindenki más, mindenkinek más jön be. Lehet, hogy a környezetedben nem erre a típusra vágynak a pasik. Vagy csak túl félénkek megismerni téged.

Mert azt valljuk be, a neten mindenki könnyebben ismerkedik és barátkozik, mint a való életben. Ott nem ilyen egyszerű.

Ha esetleg van kiszemelt a környezetedben próbálj meg te vele kapcsolatba lépni. Írj rá és beszélgessetek, lehet az ő véleménye is az lesz mint másoknak :)

19/L

2016. aug. 9. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 striga ***** válasza:
Teljes mértékben egyet értek az előttem szólókkal, viszont ne nagyon küldözgess képet magadról netes csávóknak. ;)
2016. aug. 9. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Mintha engem írtál volna le...

Sosem volt még barátom, és nem értik miért. Ráadásul én még csak szép sem vagyok, mégis kérdezik...

16/L

2016. aug. 9. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia! Mintha csak en irtam volna a kerdest. Velem is detto ugyan ez van, eleg idegesito, es kellemetlen.


Ahogy az elottem levok irtak, vagy szebb vagy kepen mint valosagban, vagy szimplan csak felnek a fiuk megszolitani


Azt tudod tenni, hogy egyerteomu jeleket adsz a fiunak, es ebbol talan rajon, hogy nem vagy neki kozombos. Plusz meg elofordulhat, hogy nem vagy eleg nyitott, talan nincs tul jo kisugarzasod eloben. Ehhez jobban kene ismerni a szemelyisegedet.


16/L

2016. aug. 9. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
51%

Ha élőben nem nagyon szólítanak meg fiúk, akkor annak az az oka, hogy külsőre nem vagy vonzó. Ha megszólítanak, de később nem sikerülnek jól a randik, akkor nem érdekled őket eléggé, nem vagy elég érdekes a számukra.


A netes srácok véleménye nem mérvadó. Azért bókolnak neked olyan veszettül, mert abban reménykednek, hogy a) küldesz nekik meztelen, de minimum fürdőruhás képeket, b) levetkőzöl elöttük kamon, c)szexchatelsz velük, d) találkozol velük és lefektethetnek, e) találkozol velük és összejöttök.


A netes fiúk általában szeretik az önbizalomhiányos lányokat, akik iránt élőben nem annyira érdeklődnek a fiúk, mert úgy gondolják, hogy könnyebben megkaphatják őket némi bókolással, mivel ezek a lányok is vágynak az érdeklődésre, máshol viszont nem kapják meg.

2016. aug. 10. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

1. ha jobban is nézek ki a képen, az nem retusálás miatt van :DD

az, hogy túl szép vagyok, szerintem ki van zárva, vagy legalábbis kicsi rá az esély



2. sajnos én is nagyon félénk vagyok, szóval nem is mernék ráirni, az meg a másik, hogy nem az ismerősöm :D ( már bejelöltem)



5. "talan nincs tul jo kisugarzasod eloben"

talán ez a legvalószínűbb :/

2016. aug. 10. 15:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!