Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tesztek, ha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tesztek, ha a párotok megígér valamit, de nem tartja be, teljesen elfelejti, elsiklik felette? Minden véleménye érdekel, kisebb-nagyobb (fontosabb) dolgokról is!

Figyelt kérdés
2015. nov. 27. 21:56
 1/8 anonim ***** válasza:

Az ígérettől függ.

Ha pl "jövőhéten megmasszírozlak pénteken", akkor az nem ügy.

Ha pl "nem csallak meg többet", akkor az helloszia.

Ha pl "legközelebb emlékezni fogok az évfordulónkra", akkor szomorúság.

2015. nov. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mit teszel amikor a legjobb barátod vagy családtagod elfelejt valamit amit megígért? 21/F
2015. nov. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Én most per pillanat valamiért rosszul érzem magam, ugyanis a párom rábeszélt a fizetős orvosra, mondtam, hogy hiába van félretett pénzem, nem férne bele nagyon, egy kezelést tudok kifizetni kb. (több hormonpanel mérés, ráért volna amúgy az orvos szerint, rajtam múlt, hogy én mikor akarom) Megígérte, hogy kifizeti, ne múljon ezen. Eljött az orvos napja (többször, sőt aznap is mondtam, hogy oda megyek) és hát valahogy elfelejtette és én fizettem. Nem tudom, hogy felhozzam-e, annyira kellemetlenül érzem magam.

Ez a második ilyen eset. (korábban egy utazással volt ilyen gondunk)

2015. nov. 27. 22:07
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha azzal vett rá valamire megígérte hogy már pedig ő kifizeti, főleg ha nem olcsó dologról van szó, akkor igenis be kéne hajtanod rajta, ha nem teszel semmit, akkor simán irányítható vagy, akit a kénye-kedve szerint bármire rá tud venni a komolytalan, kamuzós szövegeivel is.
2015. nov. 27. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hiába kellemetlen, de ezt akkor is mondd meg neki. Én egyébként nem bírom megérteni, hogy tud egy ilyet elfelejteni. Főleg, hogy mondod, volt már hasonló eset. Szerintem nagyon komolyan el kéne beszélgetnetek ezekről a dolgokról.
2015. nov. 27. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem sokra tart téged.

Azt a látszatot mutatja,mintha érdekelné mi van veled,rábeszél valamire,ami anyagilag nem olcsó, aztán kibújik alóla.

Igazi gyökér, már megbocsáss.

Gondolkozz el a kapcsolatodon.

Kicsit tovább gondolom...

Együtt éltek?

A félretett pénzednek annyi?

Máris anyagi függőségbe taszított ezzel.

Ez a kis gondolatmenet felettébb rosszindulatú a részemről, de én sok mindent el tudok emberekről képzelni...

2015. nov. 27. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nem, inkább elgondolkodtató! Tehát ne féljek szólni érte, mert ugye anyagi dolog, nem akarom, hogy pénzéhes *** legyek.


Az előző egy utazás volt, lehetett választani melyik hét jó. GYógyszerrel beállított ciklusom van még, így egy évre előre is tudtam, megmondtam, hogy melyik jó a nyaraláshoz. Megígérte, hogy azt választja ami jó, a haverokat rábeszéli. Amikor odakerült a dolog, semmi, egyből: jó lesz az a hét, amire mondtam, hogy ne... Aztán volt azon a héten nyafogás, hogy megvan... Akkor közöltem vele, hogy te megígérted, szóltam, de te nem tettél semmit és megsértődött.

2015. nov. 27. 23:04
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Ne viccelj!

Megígér valamit,aztán te fizeted.

Akkor ki itt a pénzéhes?

Hát nem te.

Merjél csak nyugodtan szólni,ne hagyd,hogy hülyének nézzen.

Együtt éltek?

2015. nov. 27. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!