Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most komolyan, ti mit gondolto...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most komolyan, ti mit gondoltok az olyan emberekről, akiknek selfie a profilképük Facebook-on? Szerintetek nem beképzelt? Főleg, ha még beképzelt fejet is vágnak rajta.

Figyelt kérdés

2016. aug. 9. 13:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

"Tini párkapcsolatok"

Egyébként miért ne? Könnyen felismerhető, hogy ő az, nem egy másik ember ugyanazzal a névvel.

2016. aug. 9. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
82%
Szia! Ezzel nincs semmi baj szerintem. 15/F
2016. aug. 9. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát akinek 100 szelfie születik egy hét alatt, az egoista. De ha csak egy az nem. Biztos csak nem volt aki lefotózza
2016. aug. 9. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Kuldhetek valakinek a lany profilkeperol kepet privatban, hogy lassatok, hogy tenyleg bekepzelt-e?
2016. aug. 9. 14:50
 5/6 anonim ***** válasza:
Irigység?:D
2016. aug. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom észrevetted-e, de azok is magukról tesznek be egy képet profilképnek, akik nem facebook bolondok, és nem használják nap, mint nap, csak amikor szükséges. Lényegében még zavar is, ha valaki egyáltalán nem vállalja fel önmagát egy közösségi oldalon, mert akkor minek regisztrált. Meg így, ahogy előttem is írták, könnyebb megtalálni. Azzal van baj, ha naapi szinten cserélgeti, vagy ötven ugyanolyan képet készít magáról és mindet felteszi. Azért minden ne zavarjon.
2016. aug. 9. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!