Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok! Szerintetek nem ronda...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Domiking12 kérdése:

Csajok! Szerintetek nem ronda a nagy szempilla fiúknál? Én nekem az van, és utálom, szerintem b*zis, szerintetek? 14/F

Figyelt kérdés

Na berakok egy képet, hogy ne szóljatok le, azért, mert nincs, de most meg azért fogtok mert szar a minőség! Na sebaj :D (Szar webcammal fotóztam!)

Kép: [link]



2016. aug. 9. 15:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ha zavar vágd le. Ha annyira nem akkor ne sírj miatta c:
2016. aug. 9. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
97%
Általában mi lányok nagyon cukinak tartjuk a hosszú szempillákat fiúknál:D
2016. aug. 9. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
0%
Teljesen mindegy ha b*zis...Európában a b*zik érvényesülnek.
2016. aug. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Imádom a hosszú szempillát :DDD
2016. aug. 9. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
semmi baj a szemeddel, szempilláddal sőt, lehet, hogy nagyon is charme-os - buknak majd rá a lányok
2016. aug. 9. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

ez egy iszonyú nagy fa.szság remélem tudod xD nekem is az van, de barátnőm max annyit szól érte, hogy k.apjam be hogy nagyobb mint neki, de más probléma nincs vele .. ezt genetikának hívják :))

16/F

2016. aug. 9. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
már megbocsáss, 6-os, de genetika ide, vagy oda, felháborító hogy a természet rátok pazarolja ezt! A lányok meg kínlódjanak műszempillával.
2016. aug. 9. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
már megbocsáss #7-es :D de annyira jelentéktelen az egész.. kb semmit nem változtat ha vastag és sűrű vagy ha vékony és ritka :) de kend ricinus olajjal barátnőmnél bevált :)
2016. aug. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nehogy levágd, legédesebb a hosszú szempilla!! Bár kicsit idős vagyok hozzád, de ha korombeli lennél, óriási pluszt jelentene! :)
2016. aug. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Én először mindig a szemeket nézem meg és imádom ha nagy a szempillája egy srácnak sztem egyáltalán nem b**is :)18L
2016. aug. 9. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!