Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok titeket nem bosszant a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok titeket nem bosszant a barátotok teste? :D

Figyelt kérdés

Felvetődött bennem a kérdés ,hogy lányok ti ha összejöttök egy sráccal nem érdekel ,hogy milyen a teste ?


Mármint tök jó dolog elbeszélgetsz vele , de amikor oda kerül a dolog ,hogy le kell vetkőzni és tök vékony / kövér az illető , az nem illúzióromboló nálatok ?


Én ha lány lennék biztos nem bírnám elviselni ,hogy nálam vékonyabb a barátom és csak ruhában néz ki jól mert divatosan öltözködik .


Szóval várom a véleményeket . ( Félre ne értsétek nem irígykedek , csak szimplán érdekel ) Előre is köszi a válaszokat.


19/F



2016. aug. 9. 19:45
 1/6 piriiiii ***** válasza:
Egy bizonyos határ felett zavar. Ezért jövök össze olyannal, aki minden tekintetben tetszik.
2016. aug. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
56%
Ha szeretem nem érdekel,szóval jah nem zavaró számomra 19/L
2016. aug. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Azert ruhaban mar fel lehet merni az esetet. Igazabol az nem gaz, ha nem folyton azual foglalkozik, hogy nez ki. Sot! A legtobb fiu, aki a testevel van allandoan elfoglalva altalaban egoista (tisztelet a sok-sok kivetelnek, mert azok is vannak am boven). Szoval ja, nem izgat. Ne legyen se tul dagi se tul sovany, a tobbi nem lenyeg. Ha pedig sportol, es izmosabb (nem kigyurt gorilla!) az meg plusz pont. De alapjaraton en nem varom el hogy fullos teste legyen.


Az meg ha vekonyabb mint en csak akkor zavar, ha a vekonysaga nem jon be rajta, magyaran a tul vekony kategoria.

2016. aug. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
78%
Ezt fiúként írom :D de én se vagyok nádszál van rajtam kb 5 kg felesleg főleg hason :D párom meg azt mondja, hogy neki tetszik hogy macisabb vagyok meg a "nagy" seggem. neki pedig inkább oldalt van meg hason és nincs vele semmi baj ugyan úgy tetszik és ruha nélkül is és én is neki :) de ez emberfüggő
2016. aug. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Figyelj, az én párom 181 centi, 52 kiló :D Gerince görbe, bordáin zongorázni lehet, de engem egyáltalán nem zavar. :)
2016. aug. 10. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Persze, érdekel azért a teste is, mert kell a vonzalom. Barátom kicsit vékony, de nekem bejön így, nincs vele problémám. Én is viszonylag vékony vagyok. Nagydarabnak semmiképpen se mondanám magam, szóval nem érzem azt se, hogy az arányok mások. Ha zavarna, nem is biztos, hogy összejönnék az illetővel, de ezt most nehéz megmondani így. :D

18/L

2016. aug. 10. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!