Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondolnátok egy ilyen fiúról?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolnátok egy ilyen fiúról?

Figyelt kérdés

19 éves, 178 magas, 89 kg, versenyszerűen küzdősportolt, ez már hobbivá degradálódott. Erősen hullámos barna szem, barna haj, sokak szerint helyes, többet a külsőről nem írok, azt úgyis élőben látja tisztán az ember.


Kicsit bulis srác, dohányzik, néha még füvezik is, de nem rutinszerűen, csak társaságban, alkalmanként. Vannak napok, amikor viszont jobban szeret lazulni, nem bulizni, nem csak arról szól az élete. Alapvetően kedves, nyitott, őszinte, jó humora van. Emellett tud komolyan, értelmesen kommunikálni, leginkább ez jellemző rá.


Nagyon érzelmes srác, aminek persze a rossz oldala, hogy már számtalanszor pofára ejtették, kihasználva a jószívűségét és ragaszkodását. Emiatt egyre kevesebb alap bizalmat ad azoknak, akiket megismer. Rossz tulajdonságai a teljesség igénye nélkül: hirtelen haragú, nem mindig meggondoltan cselekszik (bár ez egyre kevésbé jellemző), néha hajlamos egészen elképesztő mértékű lustaságra, ha olyan dolgot kéne csinálni amihez nincs kedve, vagy nem tartja logikusnak. Fontos neki a függetlenség, nem szereti, ha megmondják neki, mit csináljon, de nagyon ad azoknak a véleményére, akiket szeret, még ha nem is mutatja ki.


Tudom, hogy van napi 42069 ilyen kérdés minimum, de nem kérek erre utaló kommenteket. Kort is légyszi, lehetőleg lányok. :)



2016. aug. 9. 20:43
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
A haja hullámos, nem a szeme, bocsánat. :)
2016. aug. 9. 20:44
 2/13 anonim ***** válasza:
72%
azt, hogy 19 évesen írhatna vmit a tanulmányairól is..
2016. aug. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Igazad van. Egy éve van még a gimnáziumból (nyelvi éve volt), elég jó tanuló, három nyelvet beszél a magyar mellett.
2016. aug. 9. 21:38
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
A dohányzást még talnán el tudnám viselni egy fiútól de a füvezés kizáró ok.
2016. aug. 9. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem ez így teljesen okés :D 17/L
2016. aug. 9. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
A rendszeres dohányzás és az akármilyen szintű füvezés nálam kizáró ok. A többivel nincs bajom. 18l
2016. aug. 9. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Ez a "hullámos barna szem" feldobta így a hangulatom az olimpia után :D Jó bocsi, tudom elírás, de azért nevettem rajta egyet :D


Na hogy válaszoljak is: akár szimpatikus is lehetne, de nem ismerem eléggé hogy konkrét választ adjak. Ilyen kérdéseknél nekem mindig ez hiányzik, hogy hiába látok az adott emberről pár mondatot, messziről jött ember azt mond amit akar. Azt hiszem érted mire célzok.

Egyébként mit sportolsz ha szabad kérdeznem?

2016. aug. 10. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Szerintem okés vagy :) 18/L
2016. aug. 11. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én egy ilyen csajt szeretnék 😍😍 csak legyen fiatalabb és a cigi is max nanagyon ritkán
2016. aug. 11. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

mit gondolnek egy ilyen fiurol?

hmm...ennyi alapjan semmit...mert ilyenkor mindenki csak belekepzel vkit ebbe a szovegbe, amit te leirtal.

nem vagy egy minta ember. de legalabb van onbiralatod. ezt meltanyolom.

jojjon a sablon:

nincs veled semmi baj. szerezz egy baratnot. a bizalmat amugy is mindenkinek ki kell erdemelni :)

2016. aug. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!