Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Elsősorban leányok! Mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elsősorban leányok! Mit gondolnátok egy ilyen fiúról? Tetszene ez nektek?

Figyelt kérdés

Ha egy fiú írna egy regényt,s beleírna titeket,mint főszereplőt maga mellé,akkor mit gondolnátok a fiúról,hogyha azt is tudjátok,hogy kedvel titeket?

S mit gondolnátok róla akkor,hogyha nem tudjátok az általa irántatok táplált érzéseiről semmit?

Illetve ez tetszene nektek, vagy inkább visszataszítónak tartanátok?



2015. nov. 7. 15:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nekem ez túl romantikus....bocsi.

Biztos van akinek tetszene de én kicsit fiús vagyok az ilyesmihez. :|

2015. nov. 7. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ez túl nyálas nekem, nagyon nem jönne be.
2015. nov. 7. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem is túl nyálas...és kicsit furcsa:D
2015. nov. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
fognám a fejem kb. de ismerek olyanokat, akiknek tetszene :)
2015. nov. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Persze nem úgy kell elképzelni,hogy rózsaszín köd,és dúl a love, hanem úgy,mint egy normális regényben.Van X és Y,egyik sem ismeri a másikat és belecsöppennek mindenféle kalandba.
2015. nov. 7. 15:47
 6/11 anonim ***** válasza:
55%
Attol fugg,hogy milyen regeny :) Ha olyan amit szeretek,tetszik akkor orulnek :D
2015. nov. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Tetszene. De az nem, ha a tudtom nélkül másoknak megmutatná és azok felismernének benne, én meg nem is tudok róla, hogy én vagyok az egyik szereplő.

Na meg azért az is számítana, hogy miket ír rólam :)

2015. nov. 7. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem ismerik föl,mert anonim néven fut,csak a keresztnevét írja bele,s aki ismeri őt még az is csak abból jöhet rá,hogy tudja az iránta táplált érzéseit a fiúnak.De az osztálytársak nagy része nem kedveli a fiút,és ezért a fiú nem is mutatja be nekik. :)
2015. nov. 7. 16:15
 9/11 A kérdező kommentje:
Illetve,mivel a fiú kedveli a leányt,ezért semmi sértőt nem ír bele,de mivel a leány olvassa a regényt,ezért nem is mondogatja állandóan hogy milyen gyönyörű,csak néha megemlíti elszórtan párszor. :)
2015. nov. 7. 16:16
 10/11 anonim ***** válasza:
A lány olvassa a regényt? Jujj, de izgi :) És felismerte magát? Tetszik neki?
2015. nov. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!