Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok nálatok ez mennyire...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nálatok ez mennyire számít?

Figyelt kérdés
egy kapcsolat elején vagy egy ismerkedés elején ha szóba kerülnek az állatok és hogy ki mit tart esetleg. Nálatok lányok mennyire kivetni való vagy kiábrándító ha a kiszemelt srác vagy aki csak nyitni akar felétek oda van a kígyókért és tart is de nem veszélyeseket. Mert tudom hogy sok lány fél tőlük valahol meg is értem csak volt hogy azért mert ilyen állatot tartok dilisnek néznek. 18f

2016. aug. 9. 22:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
16%
Amíg a farka helyett nem azt dugja belém, oké.
2016. aug. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
62%
Ha valaki elfogadja az én halaim akkor én is elfogadom az ő állatát
2016. aug. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
62%

Nekem abszolút nem számít. Mondjuk nem is vagyok az a félős típus.

18L

2016. aug. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
62%

Hat nem mondanam kifejezetten pozitivnak, de nem sorsdonto. Nem felek toluk amugy, egyszer aludtam egy kigyonak az akvariuma vagy milye mellett...konkretan mellette. Hat ugy hajnalban eszembe jutott azert, hogy kellemetlen lenne, ha reggel a nyakamban a kigyoval ebrednek. :D

17/l

2016. aug. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%

Nem jönnék össze olyannal, mert én szeretem az állatokat, nemcsak a kutyát meg macskát, és gondolom, hogy ezek mit esznek, szóval nem

17L

2016. aug. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
76%
Ha az üveg mögött marad, amíg ott vagyok, nem zavar :) A volt barátomnak gyíkjai voltak, azokkal sem bántottuk egymást. 18/l
2016. aug. 9. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Uuu engem nem zavarna, néha én is gondolkozom rajta, hogy tartanék valami kígyót vagy ilyesmit :DD És persze nem félek tőlük:)
2016. aug. 9. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nem zavarna, ameddig nem akarna neki "bemutatni" ugy, hogy kiveszi 😃

És ameddig nem kell 1 szobában aludni vele, na meg végignézni, ahogy megeszi a kajákat, ami mondjuk egy Eger vagy hasonló

2016. aug. 10. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna, ibkabb különlegesnek tartanam, es mar a kajajat se sajnalom annyira, miota az egerek nehanszor megszállták a kamrankat. De ha gügyög hozza, vagy a nyakamba akarja tuszkolni, tuti elkezdek menekulni
2016. aug. 10. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Imádom a kígyókat :)
2016. aug. 10. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!