Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok nálatok mennyire...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Soksokkosokos kérdése:

Lányok nálatok mennyire számít, hogy mennyire okos egy fiú?

Figyelt kérdés

2016. máj. 4. 15:42
 1/9 anonim ***** válasza:
95%
Ivy League egyetemen szerzett Ph.D. alatt nem alkuszom.
2016. máj. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Hogy lehet egy férfinemű egyed Okos?
2016. máj. 4. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Fruzs33 ***** válasza:
100%
Számít nagyon is,mert ez is belső érték,és nekem a belső értékek a fontosak.
2016. máj. 4. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
75%

Ha nállam nem hülyébb sokkal akkor oké... De ne legyen túl okos... Legyen velem egy agyi szinten...


Ilyen módon számít mennyire okos.

2016. máj. 4. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Attól függ hogy érted.

Sokan azt hiszik hogy majd az iskola ad nekik eszet.Hogy majd okosabbak lesznek tőle.Hát sokkal fontosabbak általában azok a dolgok amiket nem a sulikban tanítanak.Persze az alap dolgok amiket ígyis úgyis megtanulsz (ha nem küzdesz valami betegséggel) az írás,olvasás,matek..szóval nem úgy értem hogy ezeket nem kell megtanulni.

Mondom inkább példával:

Szóval ha mondjuk nem tudod Svájc fővárosát akkor nem szakad rád az ég.Ha nem tudod fejből hogy mikor kezdődött az első világháború akkor sem..Például nekem van egy nagyon jó barátom akinek kb 2-3 között cikáznak a jegyei.És?Beszélek vele 3 mondatot és már tudom hogy többre fogja vinni mint az a gyerek akinek köze nincs az élethez csak annyiból áll hogy "jaj kitűnő vagyok hudeokosvagyokmostmár" Nem azt mondom hogy feltétel nélkül baj van azokkal az emberekkel akik kitűnő tanulók vagy éppen majdnem kitűnők.Csak azt hogy nem itt dől el hogy valaki mennyire okos.Mindent be lehet magolni.

Ha mondjuk elmondok valakinek egy tök EGYSZERŰ dolgot és megkérem hogy segítsen megcsinálni(nem iskolával kapcsolatos dologról van szó szóval nem számolás,írás stb) és nem bírja felfogni amit mondok akkor ott már látszik hogy kicsit butább az ember.Nem igazán szeretem ha tényleg egyszerű dolgot magyarázok el valakinek és nem fogja fel akár harmadjára sem.De ez csak egy példa.

2016. máj. 4. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

"Ha nállam nem hülyébb sokkal akkor oké"


Asszem ezt nem nehéz teljesíteni, legalábbis az alpári, legalja 80-as iq-jú barmok a legkelendőebbek a nőknél. Ja és nálam, nem nállam, de nem akarok szőrszálhasogatni.:D

2016. máj. 4. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne okos legyen hanem inteligens. Legyen humora, (ami abszolut inteligencia kerdes szerintem) legyen jo beszelgeto partner...fogja fel a kozeleti dolgokat, legyen velemenye...attol nem lesz okos h tudja-e az évszámokat vagy stb. Ha vki tudalekos az kifejezetten zavar. (Bocsabat mobilrol potyogtem ,tudom biztos van benne helyesìrási hiba elnézést)
2016. máj. 5. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ahogy valaki már írta előttem is: Ne okos legyen, hanem intelligens. Az a része nem érdekel, hogy mennyire vágja a matekot, tud-e ódákat zengeni a történelmi és irodalmi személyekről. Se nem hátrány, se nem előny.

Viszont legyen érdeklődő, nyitott az új dolgok felé, ne mások fikázásából álljon az élete, legyen szókincse és ne legyen rossz a helyesírása. Ezek sokkal fontosabbak.

2016. máj. 5. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Sokféle intelligencia létezik, nekem az a fontos, hogy az illető életképes legyen, az alapvető társadalmi normáknak feleljen meg (legyen képes a kulturált beszédre kínos helytelenségek használata nélkül), és tudjon magával mit kezdeni az életben.


A manapság fennálló generációs és társadalmi különbségek miatt az alapműveltség fogalma egyébként is kezd egyre erősebben megkérdőjeleződni.


Szóval fontos, de hogy kinek mit jelent az, hogy valaki okos, más kérdés.

2016. máj. 6. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!