Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon felizgat, hogy egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon felizgat, hogy egy lány ismerősöm meghízott. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés

Inkább a teltebb lányok tetszettek mindig, de most nem értem magam.

Van egy ismerősöm, aki kicsit teltebb volt és most láttam róla friss képeket és nagyon meghízott. És valamiért ez a dolog nagyon felizgat, hogy látom őt sokkal ducibban. Annyira, mint még semmi korábban:-S:-S


Mitől van ez?


18/F



2016. aug. 10. 11:02
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Úgy hívják hogy fétis, nem tudom hallottál-e már valaha róla, 18 életéved alatt.
2016. aug. 10. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem hallottam róla, de ha tudsz segíteni, írhatnál magánban. Tényleg nem értem a dolgot.:-(
2016. aug. 10. 11:10
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

A fétis nem éppen ez :D....

Szimplán ez a női ideálod. A teltebb lányok. Mivel az ismerősöd tagja lett a teltebb lányok csoportjának. Így már beleesik a te női ideált tartalmazó csoportodba is. És ez tetszik neked... Vegyünk egy példát. Szereted mondjuk a vörös hajú vékonyabb lányokat. Van egy ismerősöd aki duci volt és fekete hajú. Egyszer csak lefogy és átfesti a haját.. És emiatt megtetszik neked.. Vagy ilyesmi példa lehetne az is, hogy egy régi osztálytárs számodra régen ronda volt. Eltelik egy év megváltozik ránézel és azt mondod: B*zdmeg de szép.


Ezeknek mind egy oka van:

Olyan lett mint amilyen a női ideálod (te esetedbe picit teltebb)


Semmi furcsa nincs ezen


18/f

2016. aug. 11. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
94%

Csatlakoznék ahhoz, amit az előző mond. A te korodban én is ezzel küzdöttem, hogy tetszenek a telt lányok, és volt már nagyon kövér meg vékonyabb barátnőm is az évek során, de mindig a vastagabb csajok vonzottak :). Szerintem fogadd el, örülj neki, még mindig jobb mintha ferde hajlamaid lennének, és próbáld meg a csajt felcsípni :p

24/F

2016. aug. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!