Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálja azt az egyik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja azt az egyik lány ismerősöm (aki tetszik nekem), hogy Facebookon az üzeneteimet sokszor megnézi és csak később (néha órák múlva) válaszol?

Figyelt kérdés

2015. aug. 16. 19:03
 1/6 anonim ***** válasza:
mert le akar koptatni :)
2015. aug. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mert lehet hogy dolga van?
2015. aug. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Talán amikor te éppen írtad, nem volt hozzád hangulata..nekem is szokott ilyen lenni :)
2015. aug. 16. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Azokbol, amiket ir nem az jon le, h le akar koptatni...
2015. aug. 16. 20:05
 5/6 anonim ***** válasza:
Talán nem akar félmondatokkal válaszolgatni, ezért akkor kezd bele, ha van rá ideje.
2015. aug. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy hogy csinálod, nekem soha nem jelzi, hogy olvasták-e (nincs pipa), csak a választ látom.
2015. aug. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!