Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy derítsem ki, hogy aki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy derítsem ki, hogy aki nekem tetszik, annak én is tetszem?

Figyelt kérdés
Hali.Szóval hallottam már olyanról,hogy kitágul a pupillája,meg kaeresi a társaságom,stb,de úgy nem tudom megnézni,hogy kitágul-e a pupillája,mert ha a szemébe nézek,akkor vagy kitágul,vagy nem.Ha meg nem nézek a szemébe,akkor nem tudom megállapítani a pupillája méretét.Bocsi,ha hülyén fogalmaztam.Előre is köszi a segítséget

2016. aug. 10. 21:26
 1/9 anonim ***** válasza:
63%
Kérdezd meg tőle
2016. aug. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem leírni,hogy az egyik "előzékeny" barátnőm,már közölte vele,hogy tetszik nekem,de őt vagy nem zavarja,vagy nem is érdekli,de akárhányszor ránézek,ő visszanéz és rámmosolyog és ezzel tökre összezevar 😔
2016. aug. 10. 22:03
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Fiu vagy, vagy lány?
2016. aug. 10. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha lány, akkor beszéld meg vele személyesen, mert nagyon gáz az, ha csak ilyen "a barátnőm elmondta neki titokban hogy hogy bejön" dolog van...

Ha meg fiú vagy, akkor nyilván arra vár, hogy fiúhoz méltón kezdeményezz.

A lényeg hogy most neked kell valamit csinalnod, es nem nézegetni, hogy mennyire tágul ki a pupillája...

2016. aug. 10. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Lány vagyok,csak hát ilyen dolgokban elég félős,de nem az aki "ránézafiúraésnemtudmegszólalni" tipus.
2016. aug. 11. 23:36
 6/9 anonim válasza:
Ha tetszel neki, azt látni fogod TE magad... Nem barátként kezel, gondolom te is tudod, hogy milyen az, ha valaki a barátod és milyen az, ha valaki (nagy valószínűséggel) beledazeretett, tetszel neki. Vonzódik hozzád, szemkontaktus megvan, szereti NAGYON a társaságodat, jól érzi veled magát... Na es persze nem évente hív el valahova, hanem hetente/2 hetente.. (ez korosztálytól függ)
2016. aug. 13. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
36%
A legegyszeribb dolog: amikor fent van megirod neki h tetszik neked es mikor visszair akkor ha veletlenul azt mondja h neki nem csak annyit mondasz h bocsi egy ismerosom adta fel ezt a merest mert felelsz es merszet jatszottunk.
2016. szept. 10. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az előző szerintem átlátszó és gyerekes. Mivel a tini párkapcsolatban van feltéve a kérdés gondolom középsulis, gimis vagy 7-8.-os lehetsz. Próbálj felé olyan apróságokkal közeledni, hogy pl.: szünetbe odamégy hozzá hogy ezt meg azt a házit hogy is kellet csinálni. Vagy kérsz kölcsön tőle radírt és mikor elveszed tőle azzal a mozdulattal a kezét is végsimítod. Ha közelebb álltok egymáshoz néz mélyen a szemébe meg ilyenek. Ha ezekről nem vágja le a dolgot vagy nem lép semmit egy igencsak b@lf@s2 gyerekről van szó. (Már bocsi az enyhe kifejezésért)
2016. szept. 10. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Elég gyerekes megoldás de a barátnőimnek és nekem mindig bevált. Felelsz vagy merszben előre beszéld le egy barátoddal hogy kérdezze meg a neked tetsző sráctól hogy te tetszel e neki. (Bocs ha hülyén fogalmaztam. :D)
2016. okt. 13. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!