Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy lány aki nagyon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány aki nagyon tetszik. Viszont nem tudom, hogy hogyan derítsem ki, hogy vajon én is bejövök neki. Valakinek valami értelmes ötlet?

Figyelt kérdés

Ahogy a kérdésben is említettem ez a lány nagyon tetszik, és eléggé sokat beszélgetek vele, többször issétáltunk már, egyebek. De egyszerűen nem tudom, hogy vajon bejövök-e neki vagy nem..

Tudna valaki segíteni, hogy hogyan derítsem ki?

Előre is köszi!: D


2016. júl. 1. 03:14
 1/3 anonim ***** válasza:
69%

Hát figyelj, ha lesmárolod és nem vág visszakézből úgy pofán hogy Toldi is megirigyelné akkor bejössz neki :D

Komolyra fordítva, azt lehet érezni ha egy lányt érdekelsz. Vagy akár körbe is érdeklődhetsz ismerősök közt :D a pletykák gyorsan terjednek, valaki biztos tud valamit. Illetve meg is beszélheted vele a dolgot. Meg beszélgetés közben rejtve célozgathatsz rá hogy bejön... :D aztán vagy veszi a lapot vagy nem

2016. júl. 1. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha már sokszor beszélget veled akkor bejössz neki. De ne hogy azt hidd hogy akkor nagyon szerelmes is lehet. Beszélgess , játszadozz, hülyéskedj, viccelődj vele és majd kialakúl.
2016. júl. 1. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

"Tetszem neked?" Ilyen egyszerű :D

Vagy mondjuk ha nem akarsz ilyen egyértelműen és egyszerűen rákérdezni, mondd azt, hogy "Hallottam xy-tól, hogy szerinte bejövök neked, igaz ez?"

2016. júl. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!