Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez Apakomplexusnak számít? 16/L

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez Apakomplexusnak számít? 16/L

Figyelt kérdés
Pl: hírességek közül nekem nem jönnek be az ilyen nyálas kis tini sztárok (elnézést ha valaki szereti őket, nem szeretnék senkit se megbántani), hanem inkább a 30-40s korosztály. Van aki korombeli és hasonlóan érez? :D Minden választ nagyon szépen köszönök:)

2016. aug. 11. 23:19
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
92%

Nem számít apakomplexusnak.:) Én is ilyen vagyok.

15/L

2016. aug. 11. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
34%
Szia! Nem csodálkozok, hogy nem jön be neked a Jacob Sartorius. :D Ezzel nincs baj.
2016. aug. 11. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
#2 Ő meg kicsoda?? 😂😂 Jesszus, néha tényleg elég visszamaradottnak érzem magam. Azt tudom hogy pár éve volt ez a Mario Casas őrület, de en ott le is ragadtam azóta nem tudom követni :"D
2016. aug. 11. 23:23
 4/19 A kérdező kommentje:
#2 megnéztem :"D Jajj
2016. aug. 11. 23:24
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
XDDDDDDDDDDDDDD - a reakcióm , mikor megnézem ki az a Jacob Sartorios , ( akinek a nevét valamiért őgy ejtem, hogy szar )
2016. aug. 11. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

#5 veled vagyok😂😂😂😂😂😂 ugyanez.

Gépelek erre várok megint valami tucat kockahas pasit erre... 😂😂😂😂najo

2016. aug. 11. 23:33
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy a kérdésedre válaszolva.. :D Nem tudom, hogy annak számít-e hiszen ők csak színészek. Én meg azokkal olyan semlegesen vagyok. A való életben kihez vonzódsz ?:D
2016. aug. 11. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
67%

Amennyiben ez a tetszés szintjén megmarad, addig nem valószínű.

A baj ott kezdődne, ha az ilyen korúakkal tudnál elképzelni kapcsolatot.

2016. aug. 11. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Hát emlékszem 2 éve nyáron, bográcsozni voltunk és úgy éreztem 14 évesen teljesen beleszerettem egy este alatt apám haverjába. Sokat ábrándoztam utána, de... Ugye ez lehetetlen. De azt az estét sosem felejtem el. :)


Aztán most jar hozzam korrepetalni egy 21 éves egyetemista srác, és ő olyan valódi. Mármint a színészekhez képest. En annyira reménykedem a "Mi"-ben. Mást nem tehetek. Imádom amikor itt van 😭❤ Hiányzik


A korombeliek nem igazán szoktak tetszeni:/ ritka, de a legtöbb átver, vagy nem éppen olyan lány kell nekik amilyen én vagyok. :)

2016. aug. 11. 23:43
 10/19 anonim ***** válasza:
27%

"ritka, de a legtöbb átver, vagy nem éppen olyan lány kell nekik amilyen én vagyok. :)"

Na ez az, ami nem korfüggő! Nem a kor határozza meg, hogy ki ver át téged és azt sem,hogy kinek jössz be..


A 21 éves már határeset, nem túl idős hozzád, de nem feltétlenül a legideálisabb.

Ezekből az ábrándozásokból az jön le, hogy se régebben se most nem feltétlenül vagy a korodnak megfelelő érettségű. Innen nézve egy 21 éves EGYETEMISTA az ég, te pedig a föld.....

2016. aug. 11. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!