Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek nagy korkülönbségn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nagy korkülönbségnek számít, ha én vagyok 23 éves, a pasi aki bejön, az meg 36 éves? Vagy ez más apakomplexusnak számítana?

Figyelt kérdés
2015. jún. 24. 17:44
 1/10 anonim ***** válasza:
Egy 36 éves pasi még nagyon jó "állapotban van", nincs ezzel semmi gond. Talán majd 20 év múlva.
2015. jún. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
ebben a korban ez megszokott...
2015. jún. 24. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
így normális
2015. jún. 24. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Pont jó.
2015. jún. 24. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Meg lehet próbálni, ha kölcsönösek az érzelmek. Igaz, úgy látom és úgy tapasztaltam, hogy sokszor csak ideig óráig működnek az ilyen kapcsolatok, de azért láttam már olyat is, ahol együtt öregedett meg egy pár hasonló korkülönbséggel.
2015. jún. 24. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez még elég távol áll az apaxomlexustól. Az én párom is 36 éves, én pedig 21 vagyok. Már több, mint egy éve együtt vagyunk, fél éve együtt is élünk. Boldogabbak nem is lehetnénk. Szerintem egy próbát megér ;)
2015. jún. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Hát igen... a pénz boldogít:)
2015. jún. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Nagyon sok,max. nyárra tartsd meg az öreget.
2015. jún. 24. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
én 26 vagyok a vőlegényem 38. Nem érzem a különbséget a hétköznapokon, csak félek, mi van ha nagyon fiatal leszek özvegynek :/ De hát egy másik 26 évest is elüthet egy busz, nem? Kockázat nélkül nincs győzelem.
2015. jún. 24. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mi is ennyi idősek voltunk amikor megismerkedtünk. Normális bár néha úgy érzem hogy ő sokkal több mindent élt meg eddig mint én. Egy ennyi idős férfi számára nagyon vonzó egy fiatal nő, de ennek a hátránya az hogy sokszor indokolatlanul is féltékeny.
2015. jún. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!