Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Szerintetek ez gáz...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sens0r kérdése:

Lányok! Szerintetek ez gáz ha, ilyen gumikarikák vannak a fogsorom szélén? (kép lent)

Figyelt kérdés

Nem érdekel, taszító?

Link: [link]


És ha valaki tudja leírná nekem hogy ezek mire is jók? :D

Elmondta a fogszabályzós néni :3 csak nem figyeltem oda! :D



2016. aug. 12. 17:52
 1/4 anonim ***** válasza:

En is fogszabis vagyok, ezert szerintem nem gaz

")

2016. aug. 12. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Figyelj, én fogszabályzót akartam és a nő azt mondta, hogy nem kell, ez volt egy 3-4 éve, most egy éve meg azt mondta, hogy ne hülyéskedjek, mert azon ritka gyerekek közé tartozom, akiknek nem kell :D

Nem gáz, ne aggódj :)

2016. aug. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az ilyenek azért kellenek, mert valszeg az állkapcsod egy kicsit hátrébb van és ez előrébb tolja. De ha jól tudom nem kell, hogy egész nap bent legyen. Nekem is volt fogszabályzóm és nekem is kellett ilyen hátsó gumikat feltennem, de nekem azt mondta a fogorvos, hogy csak alvásnál használjam. Szóval szerintem neked is elég ha már otthon vagy és akkor teszed fel, így mások sem fogják nagyon látni, hogy neked ilyet is kell "viselned".

De máskor figyelj azért oda a nénire ;) :D

De amúgy nem, nem taszító. Főleg úgy hogy ez csak ideiglenes és utána szebb is lesz a fogsorod.

2016. aug. 12. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Mindenkinek másképp kell hordani! Van akinek elég éjszakáta, másnak egész nap, attól függ, higy mint mond az orvos. Nekem pl egész nap kellett. Ha te is egész nap hordod hamarabb helyreáll, nekem 7 hónap volt, 6 gumi volt a számban. Ezek arra jók, hogy a harapási rendellenességeket helyrehozzák, az állkapcsot mozgassák. Ezért feszít. Gobdolom neked is van valami harapási bajod (mély, kereszt, nyitott stb) és azért kell. Nekem oldalsó nyitott harapásom volt, azt dupla háromszöggel kellett helyretenni, az már kapásból 4 gumi. Ehhez jött még az elcsúszott középvonal, amit ELŐL kellett gumizni, szóval tökre látszott. De megérte és nem gáz, egyáltalán.!
2016. aug. 13. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!