Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, ti hogyan vélekedtek az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti hogyan vélekedtek az osztálytársnőitökről?

Figyelt kérdés

Mindennap más lány tetszik? Van akivel szívesen összejönnétek, csak nem szabad, mert osztálytárs?


Mindig kimutatjátok, ha tetszik nektek? Mit gondoltok a visszahúzódóakról és a hangoskodóakról?


Kort is írjatok!



2016. aug. 13. 13:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

1. kérdés: Nem.

2. kérdés: Nem jönnék össze velük.

3. kérdés: Nem, vagy is én nem.

4. kérdés: Semmit.

15/F

2016. aug. 13. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem tetszik más lány naponta. :) Van, akivel összejönnék (és azt hiszem ő is velem), de nem tesszük. És nem azért, mert osztálytárs, hanem mert tudom, hogy nem tartana sokáig, mert ilyen az ő jelleme...

Tudjuk egymásról, hogy bejön a másik, jó viszonyban vagyunk, ki merjük mondani, de főként miattam nem lesz szorosabb kapcsolatunk.

Egyiket sem részesítem előnyben, inkább a középút a járható szerintem. :)

2016. aug. 13. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Nem tetszik mindennap más lány :)

Épp próbálkozok az egyiknél.

Próbálom nem mindig kimutatni, de nehezen tudom leplezni.

Mindegy, hogy visszahúzúdóak vagy hangosak.

2016. aug. 16. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!