Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti hogyan velekedtek a nevadas...

Ti hogyan velekedtek a nevadasrol Angliaban?

Figyelt kérdés

/ bocsi az irasert, de angol geprol vagyok /


Nos. A ferjemmel 13 eve itt elunk Angliaban, Londonban. Van ket lanyunk, egy 12 eves, Lily, es egy 8 eves, Hannah. Mindenkeppen olyan neveket akartunk adni, amik mindketto nyelvben megalljak a helyuket.

Magyar megfelelovel:

Lily - Lili

Hannah - Hanna


Aki netan Angliaban el, az hogyan nevezte el a gyerekeit? Aki nem, az hogyan nevezne el?



2016. júl. 4. 18:40
 1/4 anonim ***** válasza:
74%
Angliaban elek, Lina Lily a lanyom neve :D eloszor furanak hangzik, mi mar megszoktuk. Azert lett az, mert en kb 13 evesen eldontottem, hogyha valaha lanyom lesz, akkor Lina lesz a neve. A parom bele is egyezett, de kb 7 hos terhes voltam, mikor mondta, hogy neki a Lily tetszik. Nem tudtunk megegyezni, keresgeltunk harmadik nevet, ami mindkettonknek tetszik, de nem talaltunk. Mar a korhazban vajudtam, mikor megkerdezte, hogy "na most akkor mi lesz?" Mondom nem erdekel:D es akkor eldontottuk, hogy mindketto :)
2016. júl. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Aron es Nora
2016. júl. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
48%
Anna lett a kislányom, ha fiú lett volna is mindenképp olyan nevet adtunk volna, amit itt is tud használni. 5 éve élünk kint, az én nevemet még senkinek sem sikerült kimondania rendesen
2016. júl. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
68%
Mi végül nem költöztünk ki, de annak idején úgy terveztük, hogy a gyerekek már kint fognak megszületni. Végül családi okok miatt nem így lett. De ha kint születtek volna a gyerekek, nem biztos, hogy olyan nevet kaptak volna, ami itthon is létezik. Nem gondolom, hogy ne lehetne kimondani normálisan egy külföldi nevet itthon. Nyilván nem olyat választottunk volna, ami nagyon nyelvtörő, de ha olyan név tetszik meg, ami Magyarországon nem létezik, akkor nem kerestünk volna helyette másikat. Például a Tyler név mindig is tetszett. Ne mondja már senki, hogy ezt olyan nehéz kimondani :D
2016. júl. 5. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!