Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hogy fogadnátok ha egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy fogadnátok ha egy lány szerelmet vallana nektek?

Figyelt kérdés
Szóval van egy srác aki kb egy éve tetszik és úgy gondolom, én is neki. Legalább is a barátai ezt mondják. Egy évvel idősebb, és ugyanabba a gimibe járunk. Nem beszélünk naponta de köszönni szokott. Nem túlzottan félénk de nem mer kezdeményezni. Az lenne a kérdésem, hogy mit szólna hozzá ha rendesen odaállnék elé és elmondanám neki? És mit mondjak? Ti a helyében hogy reagálnátok?
2016. aug. 13. 16:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát hogyha mennék az utcán és előpattanna a semmiből egy lány, és szerelmet vallana, akkor eléggé lefagynék. :D


Amúgy attól függ, hogy mennyire tetszik nekem.


Ha meg is teszed, akkor ne durr bele, szerintem tereld arra a témát és akkor mondd.

2016. aug. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Hát mivel semmit nem tudnék róla, csak a külsőt látnám, ezért, ha bejönne akkor örülnék neki, ha számomra csúnya lenne, akkor elszaladnék. :D
2016. aug. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én a jelenlegi állapotomat tekintve azt hinném, hogy ri*nc vagy (természetesen ez nem igaz) , de pont ezen a héten jártam így, és ez volt az első ami eszembe jutott amikor mondta...persze elötte hízott a májam, de már sajnos nem vagyok pálya kezdő ebben a dologban:D
2016. aug. 13. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Amúgy ismer, nem csak látásból. Néha beszélni is szoktunk. 😃 Meg párszor észrevettem hogy nézeget titokban, ebből is gondoltam hogy érdeklem. Az egyik barátnőm javasolta hogy mondjam el neki, ne várják sokat.
2016. aug. 13. 19:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!