Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » 14 éves lányok! Ti hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14 éves lányok! Ti hogy fogadnátok, ha első randin a fiú vinne virágot?

Figyelt kérdés
Szeretném meglepni a lányt, akivel randit beszéltünk meg. Esetleg bejönne-e nektek ez, és ha igen milyen virágot? És ha nem, akkor minek örülnétek?

2015. okt. 21. 09:10
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
93%
Én fiú vagyok, de nem tartom jó ötletnek a virágot, mert randi végéig cipelnie kell, sőt szerintem nem is fontos ajándékot vinni, de ha mindenképp akarsz, akkor valami kisebbet tanácsolok, amit el is tud rakni akár pl. csoki.
2015. okt. 21. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Én közel vagyok a 14-hez, és örülnék neki :3
2015. okt. 21. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
70%

Szia!


Ne virággal kezd a randizást. Viszel mondjuk egy kis tasak oreo kekszet, annak tuti örülni fog, spárban lehet kapni kb 100 forint.


Virágot vihetsz majd az első családi ebédre mondjuk, ha odáig eljuttok. Viszont az első pár randin nem szabad túl udvariasnak lenni, mert a lány úgy érezheti, hogy te sokkal előrébb tartasz az érzésekkel, mint ő. Menjetek el valami hangulatos helyre, sétáljatok, másszatok hegyet, kilátó, akármi. Aztán ha lesz folytatás, akkor fokozatosan lehet megnyílni érzelmileg ahogy egyre sűrűbben találkoztok. 23/f

2015. okt. 21. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
5%

Azt gondolnám hogy meg akarsz dugni

14L

2015. okt. 21. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon örülnék neki,az olyan romantikus :)
2015. okt. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Szerintem se kell egyből virág, ahogy az első is mondta: azt végig cipelni kell, ami engem zavarna mert folyton csak útba lenne. A csoki az valóban jó ötlet, ha megakarod lepni valami aprósággal, annak biztos örülni fog. 16/L
2015. okt. 21. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Ha randi nem sikerül, híd el a 4-est randizni!

Egyébként alap lenne hogy a lányokat ilyen kis meglepetéssel fogadd, fogadjuk! De ne verd magad költségbe, csak egy szál virág, vagy valami apró csokrocska!

2015. okt. 21. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Elsőnek ez kicsit sok. Szép gesztus, meg az is jó pont, hogy eszedbe jutott, de még várj vele. Én nem várnám el az ajándékot egyébként 1.randin. De ha vmit viszel, akkor ilyen kicsit, amit el tud rakni, és nem zavaró. Virágot több randi után vigyél, és akkor, ha mondjuk felmész hozzá, hogy rögtön vízbe tudja rakni, és ne zavarjon titeket.
2015. okt. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, elfelejtettem odaírni, hogy 15/L
2015. okt. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 rebeka155 válasza:
Én személy szerint nagyon örülnék neki:)) Szerintem ha viszel,akkor mindenképp egy vörös rózsát!:) Biztosan örülni fog neki:)
2015. okt. 22. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!