Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyszer beszéltünk. Mit akarhat?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszer beszéltünk. Mit akarhat?

Figyelt kérdés

Az egyik edzésen jött egy fiú, aki velem lett párban és elkeztünk beszélgetni. A koromat is megkérdezte, én mondtam hogy 14 vagyok. Nem beszéltünk többet. Nem rég bejelölt facebookon és rám ír. Megkérdeztem, hogy miért írt rám és azt írta, hogy tudja hogy fiatal vagyok hozzá és nem akar még semmit.Aztán elkezdet tanácsokat adni, hogy a többi fiú nem olyan mint ő és csak sz*xet akarnak.

(Én 14/L ő 21/F)


2016. aug. 15. 17:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Őszintén? Te is tudod. Szexet.
2016. aug. 15. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Talán tetszel neki és szeretne megismerni és esetleg úgy gondolja hogy mivel ennyivel idősebb nálad úgysem érdekelne téged
2016. aug. 15. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

szerintem két lehetőség van:

Nézel ki olyan jól a szemében h meg akar fektetni és ezzel butítani akar.

Másik meg h előre tervez, megismerni szeretne, bár kicsit tré hogy szexet már felhozta.. amúgy meg szeretne megismerni téged és majd a jövőben 2-3 év múlva legyen egy kis közeledése feléd.

2016. aug. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2016. aug. 15. 20:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!