Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok mi célból vesztek fel...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mi célból vesztek fel forrónadrágot (nagyon rövid farmer amiből majdnem kilátszik a fenék. Kort is lécci)?

Figyelt kérdés
Gondom tudjátok hogy a fiúknak ettől beindul a fantáziája vagy nem?

2016. aug. 15. 19:04
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
54%
Én szeretem őket egy kicsit kínozni xdd
2016. aug. 16. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
41%
Meg hát akinek jó feneke van, miért ne mutassa? :D
2016. aug. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
55%
Lányok itt hazudoztok össze vissza... a fiúk ia túlèlik a térdig éroő rövidgatyájukban.. a lányoknak meg a fél seggük kivan és melegük van.. na persze. Szerintem inkább engem akarnak kínozni a folytonos merevedésemmel,ami mindig keletkezik ha meglátok egy formás feneket... Ne kínozzatok!!
2016. aug. 16. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
41%
én azért hogy izgassam a barágom de úgy nem veszem fel ha nins velem nm k@@váskodok... 15/l
2016. aug. 21. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
előző te már ennyire intenzív szexuális életet élsz?
2016. aug. 21. 15:39
 16/16 anonim válasza:
72%
Én elítélem lány létemre az ilyen nadrágokat nem is venném soha fel mert utca k*rvának érzem magam bennük.Szerintem a rövidndrággal nincs gond ha kb a térd fölött van max 15 centivel és a fen*k nem látszik még egy kicsit sem.
2018. márc. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!