Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért érzem hogy nincs szükség...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem hogy nincs szükségem kapcsolatra?

Figyelt kérdés

Van 1 lány akivel alakulóban van valami, de egyszer úgy érzem hogy nagyon kell, és szeretem, másszor meg nincs kedvem semmit se csinalni együtt, és inkább otthon lustulnék egyedül szabadságban?

Szóval hogy döntsek? Nem akarom elhalasztani, mert ő a legtökéletesebb lány akit az elmúlt 4 évben láttam.

18/f

:c


2016. aug. 16. 16:59
 1/4 anonim válasza:
:D Ha igazán szeretnéd, akkor szakítanál rá időt, és minden kis szabadidődben vele szeretnél lenni. Szimplán csak tetszik neked, és félsz ha nem jöttök össze nem lessz lehetőséged mással összejönni mert ő épp kéznél van. Vagyis ezt szűrtem le. És lehet hogy jó csaj, de szerintem ezt hagyd .. Viszont ha mégis úgy döntesz összejöttök és a lánynak is bejössz, akkor hajrá, de a lányok szeretik ha törődnek velük , és szabadságukban nem fekszenek, videójátékoznak hanem kiruccannak együtt. :D 17/L
2016. aug. 16. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, csak hogy ha összejönnénk, akkoris szánnék rá időt, kirándulni, sétálgatni utazni stb a programokon felül, de szabad is szeretnék lenni.
2016. aug. 16. 17:41
 3/4 anonim ***** válasza:
18 éveseknél a kapcsolat nem azt jelenti hogy 0-24ben együtt vannak... Persze egy héten legalább 3 találkozás szerintem elvárható, ha ez neked sok, lelkileg még nincs szükséged egy barátnőre vagy még nem értél meg rá.
2016. aug. 16. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szerintem mindkettő. Nem is értem meg rá, meg lelkileg sincs szügségem. Köszi a válaszokat :)
2016. aug. 16. 19:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!