Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Furcsa érzésem van? Egyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Furcsa érzésem van? Egyik percben úgy érzem hogy szükségem van egy kapcsolatra, másikban meg rájövök hogy teljesen jól megvagyok egyedül és nem kell senki.

Figyelt kérdés
Miért lehet ez?
2015. aug. 18. 00:16
 1/9 anonim ***** válasza:
Hormonok.
2015. aug. 18. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
19/f vagyok
2015. aug. 18. 00:19
 3/9 anonim ***** válasza:
92%
Teljesen ugyanígy érzek most én is. Nagyon megvisel ez az egész lelkileg, de nem tudok mit csinálni. Nekem mondjuk van egytlen ember akivel összejönnék, de ha ő nem, akkor senki.
2015. aug. 18. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
88%
én is így vagyok most nálam azért van mert megszotkam a magányt és most olyan furcsa 1 kapcsolat nekem
2015. aug. 18. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
90%

Én is így voltam vele sokáig, de mostanra már világossá vált számomra, hogy egyedül érzem magam igazán jól és nincs szükségem senkire. Én így sokkal jobban érzem magam, mint egy kapcsolatban, nem azért mert rossz tapasztalataim lettek volna, sőt! Én egyszerűen ilyen vagyok.

Valószínűleg egy bizonyos idő elteltével majd te is rá fogsz jönni, hogy melyik az az élethelyzet, amelyben igazán boldognak érzed magad.

19/L

2015. aug. 18. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Teljesen normális. Az a jó, ha önmagadban is teljesnek érzed magad, nem függ a boldogságod attól, hogy van-e melletted valaki, vagy nincs. Ugyanakkor az ember társas lény, és az intimitás olyan többletet ad, amit semmi más nem tud pótolni.

Az ambivalens érzések akkor múlnak el, ha jön valaki, akivel jól érzed magad, akinek vágysz a társaságára. Nem úgy általában valakiére, hanem konkrétan az adott személyére. :)

2015. aug. 18. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :)
2015. aug. 18. 11:06
 8/9 anonim ***** válasza:

Nálam is váltakozik ez. Amikor magányosnak érzem magam, nagyon jó lenne, ha ott lenne mellettem valaki, ilyenkor vágyom egy kapcsolatra. Máskor meg úgy vagyok vele, hogy nem hiányzik az nekem, hogy megint függjek valakitől, és a csalódás sem kell.


19/L

2015. aug. 18. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
utolsó: nagyon jól megfogalmaztad, ugyanígy érzek én is :D
2015. aug. 18. 14:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!