Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok hogy tudnék...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok hogy tudnék legjobb fiubarátot és pasit szerezni? 16/l

Figyelt kérdés

Már annyira szeretnék egy legjobb barátot aki már szinte a bátyám és nagyon sok mindenben hasonlitunk..


És már egy barátot is szeretnék..


De a környezetemben sem legjobb barátot sem barátot nem találok..

Akivel meg tök jól elbeszélgettünk neten az túl messze lakik...



2016. aug. 17. 18:44
1 2
 11/12 Katniss123 válasza:
Na sikerült valakit találnod? amúgy ugyan ilyen helyzetben vagyok én is csak nekem 3 bátyám van de velük nem tudom megbeszélni a fiús kérdéseimet...13/L
2016. aug. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Ezzel dettó ugyan igy vagyokXDkorulottem mindenki mar parkapcsolatban van en meg maganyos vagyok nagyon.de ne aggódj,az idő mindent megold,csak varj turelemmel:)(16/f)
2016. aug. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!