Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátnőmnek és nekem ugyanaz...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőmnek és nekem ugyanaz a fiú tetszik, mit csináljunk?

Figyelt kérdés
Az a helyzet ahogy a kérdésben is írtam, hogy az egyik nagyon jó (szinte legjobb ) barátnőmnek és nekem ugyanaz a fiú tetszik. Mindkettőnknek adott a srác már bizonyos jeleket , de én őszintén szólva olyan megoldást szeretnék amiben egyáltalán nem sérül a kapcsulatunk (mármint a barátnőmmel ).

2016. aug. 14. 18:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
86%
Magatok között kell ezt lerendezni, hogy történjen bármi is, vagy bárhogyan nem lesz harag . Ti két csaj + a srác közös találka, közös program és válaszon már valakit kettőtök közül ő .
2016. aug. 14. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
hát hogy ne sérüljön a kapcsolatotok, akkor nyilván az a megoldás, hogy hagyod hogy az övé legyen. Másik esetben, ez nem biztos, hogy megtörténik. Én láttam már olyan csajokat csak azért szétszéledni(de ők meg se beszélték a dolgokat), mert mindketten bele voltak zúgva egy srácba.. Az egyik csajszi alig tudod beilleszkedni mások közé a másik meg lazán új barátokat szerzett. De úgy széledtek szét, hogy nem is beszéltek arról egymással, hogy mi bántja őket. Mondjuk ebben nem vagyok biztos egészen pontosan, hogy emiatt mentek szét(nem párkapcsolat), de lehetséges.
2016. aug. 14. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
És a fiúnak ki tetszik? Te? A barátnőd? Ha egyikőtök sem, akkor a barátságotok megmarad.
2016. aug. 14. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Egyenlőre nem tudunk ilyeneket biztosra de valószínűleg egyikünk se .
2016. aug. 14. 19:11
 5/13 anonim ***** válasza:
Akkor a barátságotok felöl nem kell aggódnod szerintem.
2016. aug. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
cuki pici édi boglárkát szereti és vegyél macskát te te te utolsó
2016. aug. 14. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Hát annyi volt, hogy engem piszkált a barátnőmmel pedig kedves volt. De elvileg van barátnője amúgy :D
2016. aug. 14. 19:22
 8/13 A kérdező kommentje:
neeeee kérlek cuki pici boglarka neee !! :DD
2016. aug. 14. 19:26
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem értem mi a probléma. Van barátnője és egyikőtök se tetszik neki. Adja magát a válasz, hogy hagyjátok a srácot. Így a barátságotok felől sem kell aggódni.
2016. aug. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
91%
Vágjátok félbe a srácot és neked is lesz, neki is lesz. :D Vagy klónozzátok. :)
2016. aug. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!