Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy szakítsak vele? Furcsa...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szakítsak vele? Furcsa történetem lent :$

Figyelt kérdés

Kezdjük az elén..2015 szeptemberében megismertem egy fiút..ugyanabba az iskolába jártunk ő 8. én 7. osztályba.Ugyanabba a faluban lakunk és ebből következik hogy ugyanarra a buszra jártunk.(bocsi a szóismétlésért >.< ) Szóval megismertem..kedves volt velem..szimpatikus lett..heti 3 alkalommal találkoztunk kb a busz miatt + reggel a sulibusz de akk max köszönés volt azt ennyi..de a délutáni busznál sokat beszéltünk..megnevettetett..megtetszett..belészerettem..ez volt olyan november környékén..innen onnan hallottam h tetszek neki..és a társaságom is sokat kereste..csak úgy odajött hozzám..velem akart csocsózni senki mással..volt amikor azzal példálózott hogy ha pl mi ketten járnánk..és mikor egy osztálytársam(fiú,aki egy idióta) rámugrott leszedte rólam és megvédett..tehát összességében minden jel arr utalt h tetszek neki..és én bíztam ebben..reménykedtem hogy összejövünk..minden éjfélkor őt kívántam..teljesen belé zúgtam..aztán egy kb olyan január eleji nap kedvesen ráköszöntem mosolyogva(ahogy mindig) ő meg rámnézett de nem köszönt vissza..nem értettem miért,gondoltam rossz kedve van.De aztán már a busznál se szólt hozzám..jó,legyünk pozitívak,rossz napja lehet - mondogattam magamnak,hogy eltereljem a gondolataim nehogy kitaláljak valami hülye okot amiért nem foglalkozott velem és elcsesszem az életkedvem.másnap sem köszönt vissza..de én kitartó voltam..mindig ráköszöntem annak ellenére hogy csalódott voltam..mindig rámnézett..és sose köszönt vissza.. átnézett rajtam. Majd elkezdett beszólogatni..nem értettem mi változott,miért teszi ezt velem..nagyon összetört..(..konkrétan annyira hogy vágni kezdtem magam pedig mindig is hülyének néztem azokat akik vágják magukat :$) a mindig életvidám boldog lányból így lett állandóan szomorú unalmas lány..meg akartam halni..akárhányszor ránéztem összetört a szívem mert tudtam hogy amiről álmodtam nem fog valóra válni soha..az hogy összejöjjünk valaha..március elejére nagynehezen túltettem magam rajta mert tudtam hogy el kell felejtenem..kezdtem visszanyerni önmagam..de még mindig szerettem..csak már nem próbálkoztam..nem köszöntem,hisz úgysem köszönne vissza..levegönek nézne..el akartam felejteni..teljesen..de egyik nap kicsit elkezdtem nyomozni..erre facen találtam egy lányt aki látszólag nagyon jóban volt vele..túl jóban..erre mit látok..a képei alatt ott van a srác kommentje akit szeretek..de az összes kép alatt..olyanok hogy gyönyörű,nagyon szép stb..hát én ott helyben le akartam lőni magam..sikerült depresszióba taszítson..megint..na nem baj újra összevakartam magam és elhatároztam végleg kiverem a fejemből úgyis mindjárt év vége már csak pár hónapot kell kibírjak és vége lesz mert elballag annak a csajnak meg had nyaljon ha jólesik neki..és sikerült elfelejtenem..valamilyen szinten..június van..suliból kb 1 hét van vissza..épp ültem a suli aulájában pár osztálytársammal mikor odajött hozzám..leült mellém és elkezdett beszélni..én meg csak nézek rá hogy most mi változott..mit keres itt..beolvasott neki az a masik csaj es otthagyta vagy mi..de én már majdnem teljesen kioffoltam,kiszerettem belőle..de nem mondom hogy rosszul esett a figyelme..csak fura volt..aznap délután viszonylag jól elbeszélgettünk..és a suli maradék 4 napján is..facen ez alatt az 5 nap alatt többet beszéltünk mint egész évben..évzárón is engem bámult..nem értettem..rájött hogy elballag és itthagy a francba és mégis kellek neki? Június végén (már nyáriünetben) szervezett egy találkozót facen..átgondoltam érdemes e belemennem de végül igent mondtam..másnap hajnalban( hajnali 2-3 fele mikor még ébren voltam) egy barátnőm írt hogy ne bízzak benne meg csak hülyít..először nem hittem neki de végül meggyőzött..reggelig bőgtem..végül elmentem a találkozóra,beszélgettünk,elvoltunk erre..megkérdezte lennék e a barátnője..hàt én ott teljesen lesokkoltam..wtf erre vártam annyi ideig ez nem lehet biztos csak almodom..nem gondolkoztam sokat,megis faziskesessel valaszoltam..es igent mondtam..először azt hittem szerelmes vagyok..de nem vagyok az..mar nem..annyiszor megbantott màr nem tudom szeretni..el akartam felejteni sikerült is..és most itt vagyok,valaki olyannal akit nem is szeretek..és ez nem mehet tovabb..megcsak nem is fer ez igy..szóval szakítanom kell de nekem ez nem megy..nem tudom hogy tegyem..egyszerűen nem bírok eléállni..nemhogy ezt megmondani neki h na figyelj en mar nem szeretlek..foleg h 50 valahany napja egyutt vagyunk..de gondoltam arra is hogy kitalalok valamit hogy miert szakitok..valami realis..mondjuk h azt mondom tartsunk egy kis szunetet de h miert azt nem talaltam meg ki..pls segitseg..s.o.s. ..(rohadt felos lany vagyok az ilyen helyzetektol lesokkolok es felek..) bocsi h hosszu lett de ha idaig elolvastad nagyon koszonom es kerlek segits..lassan mar megorulok..ejjel nappal ezen gondolkodok es keszitem fel magam lelkileg h ele kell majd allni..nem sok sikerrel..varom a valaszokat 💜💜💜


-Egy lány aki nem tudja mit tegyen és az őrület határán van

14/L



2016. aug. 18. 00:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

jaj istenem, isten látja lelkem én végigolvastam ... de szerencséd hogy a végére értél, mert már én is majdnem vagdosni kezdtem magam ... kicsilány mi ez a dráma? kicsit próbálj meg rendet rakni a fejedben , és nem egyik végletből a másikba esni, mert még csak most kezdesz felnőni, és még ennél sokkal nagyobb csalódások és problémák fognak érni ... és ha nem tudsz kicsit jobban uralkodni a dolgokon, komoly bajod eshet ...


lássuk csak mi történt, összebarátkoztatok, te beleszerettél (amit nem mondtál el), majd feltehetően ő egy másik lánnyal is jóban lett akinek kommentelt is és ettől kezdve téged hanyagolt ... aztán abból nem lett semmi valószinű és ismét érdekelni kezdted ... ennyi a sztori ...

eleve annyira vehetnétek komolyan magatokat, hogyha hetekig beszéltek, majd egyik napról a másikra átnéz rajtad, akkor megkérdezed hogy még is mi a f***z baja van? mert te szanaszét vagdoshatod magad, ha te semmi lépést nem tettél az irányába, miért ne lett volna joga akárkinek akármit irogatni? szóval ez az "annyiszor megbántott téged" téma azért pöttyet túl van reagálva ... na de fast forward, az unalmas részeket áttekerem, most ott tartunk hogy hirtelen a vagdodásból, zokogásból az lett hogy már te nem akarsz vele lenni ... akkor meg mivan? megmondod neki hogy te nem szereted, 5 perc az egész , erőtveszel magadon és megmondod és már túl is vagy rajta ... aztán majd akkor sírdogáljon ő ha akar, de azért jól gondold végig, hogy most ezek a szanaszét érzéseid hogy vannak, mert nem szeretném ha 2 hét múlva azt tennéd fel kérdésnek, hogy elküldted a fiút de mégis kellene ... szóval rakjál kicsit rendet a saját fejedben aztán döntsél ... de szabad ember vagy, azt teszel és azzal akivel akarsz, ezt tartsd szem előtt, és az őszinteség nagy erény ... meg kell beszélni a problémákat, még az is lehet ha elmondod neki hogy mi miatt ábrándultál ki belőle, azt mondja, hogy megpróbál változtatni a dolgokon és kaphat még egy esélyt ... de ez a sunnyogás ez csak hátra visz, nem előre ... hajrá ;)

2016. aug. 18. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 piriiiii ***** válasza:

Te rendkívül naiv kislány vagy. :) Máskor ne csinálj ilyet... minek mondtál igent? Ez a fiú egy buta kisfiú, aki azt se tudja, mit akar.

Miből állt ez a rövid "kapcsolat", ami most van köztetek? Miket csináltatok együtt meg ilyenek? Így könnyebb lenne választ adni...

2016. aug. 18. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Na akkor kezdjük. Mielőtt még belemennék:

Tudod, az élet nagyon érdekes játszma, és sokkal nehezebb dolgok is adódhatnak mint egy riherongy f..szkalap.. Már most azt mondod nem szereted mert... 4 év múlva örülhet ha az eszedbe jut.. Nem érdemes ennyire a lelkedre venni ezeket. Pláne nem kárt tenni magadba. Egy kérdésem lenne. Mi változik ha szakítasz vele? Semmi. nem lesz barátod.. Gondolj bele egy gyerekkel rendelkező házaspárnak mennyire rossz lehet a helyzete váláskor.. Nem kell ennek ekkora feneked keríteni. Gondold át picit külső szemmel. 14 éves vagy az élet előtted áll.. És ha átgondolod, hogy mennyi szerepet fog játszani az életedbe ez a szakítás és ez az egész rá fogsz jönni, hogy semmit.. Most még lehet 1-2 hónapig. de 1-2-3-4-5 év múlva? Ugyan.. Tudom mitől félsz, és tudom, hogy nehéz szakítani. Ennyi idősen nekem se nagyon ment pedig én fiú vagyok.. Legyél nyugodt mond el neki hogy érzel és zárd le. Nagyon megszabadító érzés lesz, ami társulni fog bűntudattal. De mindig jusson eszedbe. A szerelem, és a párkapcsolat azért van, hogy az ember teljes, és boldog legyen. Ha ez nincs meg, akkor kár vesztegetni egymás idejét.


18/f

2016. aug. 18. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat..és igazából tudom mindazt amit ti leírtatok hogy nem kell parázni stb..és ha valaki más tette volna fel a kérdést valószínű én is ezt írtam volna neki..csak ez olyan szar..én nem a horror filmektől félek meg az ilyenektől hanem a tök hétköznapi dolgoktól..pl ettől..nem tudnék odaállni elé és megmondani neki..de még ha oda is mernék állni tudom hogy megbántanám mert látszik rajta hogy nagyon szeret. De tényleg. És nem szeretném megbántani..viszont mellette maradni se mert nekem ez tulajdonképpen egy szenvedés így..egész nap ezen kattogok hogy mit csináljak és éjjel sem alszok miatta..még ha ez egy ilyen kis dolog is..teljesen kész vagyok már tőle..és aki nem ilyen "félős" az nem tudja igazán megérteni mit érzek..:$
2016. aug. 18. 15:40
 5/5 A kérdező kommentje:
Kicsit megkésve tudom,de most leírom mit csináltam és hogyan azoknak,akik hasonló helyzetben vannak és segítség gyanánt kattintottak a kérdésemre..elég gáz tudom,de facebookon szakítottam. Igen ez bunkó dolog volt,de nem mertem eléállni..nem tudtam mást csinálni. Megértette és bár az estéjét tuti elcsesztem..megkönnyebbültem. Tudtam,hogy valamit lezártam és azóta tök boldog vagyok,mint előtte. Tehát ha mást nem,akkor facebookon szakíts "kedves idegen" . remélem segítettem a problémámmal..pff ez hülyén hangzott😂
2016. szept. 30. 16:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!