Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fúk! Kizáró ok, ha egy lánynak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fúk! Kizáró ok, ha egy lánynak (önhibáján kívül) sárgák a fogai?

Figyelt kérdés

Sajnos genetikailag nagyon rosszak a fogaim. Sárgák és rosszak is. Nem tudok ellene mit tenni. Igyekszem naponta legalább kétszer megmosni, fehérítős fogkrémmel, de ami gyárilag ilyen, azon nyilván nem segít. Fogorvossal is beszéltem, hogy esetleg fogfehérítésről lehetne-e szó, de nem megoldható. Egyrészt akkor csak 'visszafordítani' tudják (szerinte) a dolgokat, szóval eredetileg sárga fogakra nem sokat használ, másrészt pedig kiskoromban rengeteg gyógyszert kellett szednem, ami meglátszik a fogaimon is. Az egyik első fogamon van egy folt, ami annyira nem feltűnő, de közelről látszik és az valószínűleg semmit sem fehéredne, szóval fehérebb fogakon feltűnőbb lenne. Ezen kívül sajnos zománchiányosak is.

Egyszerűen szégyenlek rendesen mosolyogni, mert szégyellem a fogaimat, de nem tudok semmit tenni.

Nektek kizáró ok lenne?


Természetesem minden normális válaszra megy a zöld pacsi ;)


16/L



2016. aug. 18. 09:34
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Senki sem tökéletes. Amúgy engem nem zavarna. :) 15/F
2016. aug. 18. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
29%
" Fúk ". Inkább fuck.
2016. aug. 18. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem kizaro. Felteve hogy amugy a szaja nem budos, es altalaban apolt.
2016. aug. 18. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem. :)

A valódi fogak amúgy sem hófehérek, mint a reklámban, az, hogy kinek milyen árnyalatú, az pedig genetika is. :)

Jó, azért ha valakinek rohadnak a fogai, olyan Mónika Show-stílusban, az akkor is taszító, ha nem önhibájából történt, de most egy kis színbeli eltérés, meg esetleg 1-2 rossz fog, amivel szükség esetén elmegy fogorvoshoz, egyáltalán nem taszító. ;)

2016. aug. 18. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem befolyásolja h milyen ember az illető:D szóval engem nem zavarna:)
2016. aug. 18. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Jól is néznék ki, ha minden aprócska hiba eleve kizárttá tenné, hogy az emberek társat találjanak. :)

Olyan csajt is ismerek, akinek szó szerint narancssárgák a fogai, mégis van pasija, szóval relax!

2016. aug. 18. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem, ha ápolt és jó illata van a szádnak.
2016. aug. 18. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nekem is sárgásak (nem vészes de azért az) a fogaim és ez is genetika. De én már megbarátkoztam vele. Igaz nekem érdekes az elrendezése és ez egyedivé teszi. Az egyik legjobb barátnőm sokat mondta hogy szépek a fogaim, mert olyan egyediek... és annyit mondta, hogy már én is elhiszem :)

Szóval meg lehet vele barátkozni szerintem.

Veled egy korú vagyok egyébként és remélem, hogy hamarosan te is elfogadod olyannak amilyenek :)

Sok sikert :

2016. aug. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
22%
Kegyetlen, alattomos dolog a genetika...
2016. aug. 19. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Attól még hogy picit sárgák meg hibásak az nem gond, senki sem tökéletes. Viszont egészségesek mivel kezeled őket azért,legalábbis megteszel ami tudsz ami plusz pont,így nem vagy ápolatlan! Semmi gond nincs vele szerintem. 22/F
2016. aug. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!