Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az lehetséges lehet hogy egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

UnknowUser18 kérdése:

Az lehetséges lehet hogy egy lány barátom akar tőlem valamit ezek alapján?

Figyelt kérdés
Fent említettem van egy lány barátom már több mint 3 éve ismerjük egymást és mondhatom hogy nagyon jó a kapcsolatunk mint barátok és utóbbi két alkalommal mikor eljött hozzám és azzal kezdődött az egész hogy hozzám bújt simogatott meg stb ezt én is viszonoztam de másodszor mikor eljött akkor is ugyanezek voltak csak kicsit többet engedett. Ezzel mit akar elérni hogy feküdjek le vele? Illetve én hogyan vehetném rá ha esetleg ő fél elmondani akkor hogyan kezdeményezzek?
2016. aug. 18. 23:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Mivel rég óta a barátod rákérdezhetsz egyszerűen. :)
2016. aug. 19. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Fruzs33 ***** válasza:
Igaza van az egyesnek.Kezdeményezz,te vagy a fiú!
2016. aug. 19. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez egy pi.csa...
2016. aug. 19. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Mégis mit mondjak neki? Mert azért csak úgy rákérdezni szerintem elég erős
2016. aug. 19. 11:20
 5/6 anonim ***** válasza:
Amikor kettesben vagytok és simogatjátok egymást, akkor csókold meg. Ha visszacsókol, akkor egyértelmű a helyzet. Onnantól kezdve rajtad múlik, hogy mi fog történni. Ha azt szeretnéd, hogy a barátnőd legyen, akkor ezután mondd meg neki. Ha csak le szeretnéd fektetni, akkor pedig remélhetőleg tudod, hogy hogy kell csinálni.:)
2016. aug. 19. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm a válaszokat
2016. aug. 19. 12:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!