Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lehetséges, hogy csak féltéken...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy csak féltékennyé akar tenni?

Figyelt kérdés
Van egy srác, akit nem rég ismertem meg. Nagyon kedves hozzám, bókol, méghozzá olyanokat, hogy csak bámulok. Állítása szerint van egy lány, aki tetszik neki, sőt, nagyon szereti, de már annyira sokat mesél róla, hogy kissé kezd zavarni. Folyton azt hangoztatja, hogy ő más, mint a többi lány, ekkor és ekkor találkoznak, stb. , közben meg nekem mondja, hogy mennyire aranyos vagyok, és örül, hogy megismert. Mi ez??
2015. júl. 24. 13:38
 1/4 anonim ***** válasza:
b terv ha nem jön össze a csajXD
2015. júl. 24. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szerintem nagy esély van rá hogy te vagy az a lány akiről neked mesél :D ezen nem gondolkodtál még el? 23F
2015. júl. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is rolad beszel:Dddd
2015. júl. 24. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ugyanez van velem is,mi csak a másodikok vagyunk :) dobd a pics@ba :)
2015. aug. 29. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!